combo, corsa c kronik volant çözümü

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hiç bişeye karşı bi insan değilim yapılsın sevinirim ama kelime oyunlarında nefret ediyorum;

orjinal dendi ispat istedim bana seri numarası gösterildi sanki aptalımda bi seri numarasına orjinal diye yicem. her seri numarası olan ürün orjinal mi sank?

sonrasında fiatın dendi tornada kendim yaptırıyorum ben buldum dedi. ozaman orda dur bu ürün orjinal değil. ve bu uyarıda yaptım. yaptınsa yaptım de gitsin sanki ben aracıma orjinal mi kullandım oda yapılıydı. demekki burda dürüst olmak gerekir diye düşünüyorum.

sonralarında ise bi kaç araştırma yapmak zorunda bıraktılar beni ve araştırmalarımda yüklü toptan sıfır fiat indirimki volanı sorduğumda bile ikizler denilen ustaların bile fiyatına saçam sapan bi olay oldu. kendileri sıfır dediler ve gene sordum zaten sende yazmışsın ustad. karşılığını bile sen git tekstil işi yap dendi sanane olayına döndü.

ben ürüne karşı olmadım olsa idim zaten gidipte el yapım volan denemezdim 5 defa. giderdim ikizlerinkini alırdım zaten fiyatta almıştım deneme bile yapmak istedim. ama böyle uyuşmaz kelimeler duyunca iptal oldu ve burada açıkladım.

corsafacan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bu konu sabıt volan taktırmayı dusunenler ıcın gayet acıklacıyı olmus, bastan sona okurlarsa kım haklı, yada daha dogrusu kım ne dıo kım ne demıyo anlarlar =)

ben taktırmayı dusunuyordum kesın ve net olarak taktırırım dıyordm mesela, ama sımdı tam tersını dusunuyorum kesın ve net olarak taktırmıcam dıyorum =)

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
afacan kardeş bence hiçte söylediğin gibi değil durum,
burda volanttan ağzı yanan üç beş kişi var , sence bukadarmı kişi taktırdı bu sabit volantı, hiç sanmıyorum belki yüzlerce belkide binlerce kişi taktırdı bu sabit volantı, ama benim belirtmek istediğim bu izmir volantında sıkıntı oldu hep, bende bunun mağduruyum, diğer ikizlerin taktırıpta memnun kalmayan bir kişi burada bişey yazmamış bugüne kadar, mustafanın yerinde olsam bu saatten sonra ne yaparım aslında biliyormusun, giderim bu ikizler ustaya, son kez bide onların volantını taktırırım arabama, keşke 5 kere izmir volantı taktırana kadar bir kere onlarınkini deneseydi daha iyi olmazmıydı,
ayrıca tekrar söylüyorum mustafaya bişey diyen yok, o hassas davranıyo biraz okadar, benim lafım izmir volantına ve o volantı takan ustaya...

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
afacan kardeş bence hiçte söylediğin gibi değil durum,
burda volanttan ağzı yanan üç beş kişi var , sence bukadarmı kişi taktırdı bu sabit volantı, hiç sanmıyorum belki yüzlerce belkide binlerce kişi taktırdı bu sabit volantı, ama benim belirtmek istediğim bu izmir volantında sıkıntı oldu hep, bende bunun mağduruyum, diğer ikizlerin taktırıpta memnun kalmayan bir kişi burada bişey yazmamış bugüne kadar, mustafanın yerinde olsam bu saatten sonra ne yaparım aslında biliyormusun, giderim bu ikizler ustaya, son kez bide onların volantını taktırırım arabama, keşke 5 kere izmir volantı taktırana kadar bir kere onlarınkini deneseydi daha iyi olmazmıydı,
ayrıca tekrar söylüyorum mustafaya bişey diyen yok, o hassas davranıyo biraz okadar, benim lafım izmir volantına ve o volantı takan ustaya...

halim abim arıcam seni ama numarlar karıştı birbirine hatta gelicemde yanına;

ikizlerin volanını takmak istemediğimi nerden anladın. ben ikizleri aradım fiyat bile almıştım abi lütfen ben ön yargılı değilim. bana ikizler güven vermedi neden vermediğinide en son yazımda var zaten. neden mi hassas oldum abi sen ve bazı arkadaşlar sanki ben üretiyormuşum gibi yazılar yazdınızda ondan. hatta bu konuyla ilgili arayanlar bile oldu. sebep bu abi

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sıralar Corsa team e ağırlık verdim aktivite istekleri vardı arkadaşların 2 hafta kadar önce böyle bişeye karar verdik şu an için 10 12 araçlık bir katılım var bakalım neler olucak

ara sıra CoRsA TEAM e uğra da sen bu işlerde daha blgilisin yararlanalım senden :)

hafta sonu istinye parka sende geliyormuşsun galibaa bana kuşlar öyle bişey dedi :)

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi o kuşları bi yakalamak lazım emri vaki yaptırıyorlar haberimiz olmadan :)

saltan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar yeri değil ama
direksiyon kutusu sorununu nasıl yaptırıyorsunuz
basıt bı cozum yolu var mı