Combo 1.3 Almayı Düşünüyoruz Fikirleriniz ?

Emre Firat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar herkese.
Arkadaşlar babam için combo alma niyetine girdik. Aile aracı olacak. yazları memlekete gidip gelinecek , şehir içi kullanılacak.Bu hafta kısmet ise combo niyetine girdik , önceden Partner 2.0 hdi aracımız vardı yakıtı biraz fazla idi şehir içi için. Combo tam pedere göre beklentileri karşılıyor.
28-30 bin bütçe arası combo arıyoruz fakat gördüğüm kadarı ile volan sorunu var hepsinde. Bir araç bulduk hafta sonu bakacağız ama sahibi volandan ses gelmeye başladı diyor.
Volan kaça maal olacak birşey ? 29.500e aracı beğenip aldım diyelim.Volan masrafı kaça çıkacak ve çözülecek mi ? Bilgi verirseniz sevinirim sıkıntılı birşey ise araçtan vazgeçeceğim. İstanbul avrupa yakasında sorun yaşarsam çözebilecek biri varmıdır;?

ahmet18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 2011 dan itibaren 1.7 cdtı kullanıyoruz,genel anlamda memnunuz yol tutuşu ve kullanımı güzeldir geçen sene baskı+ volan 1500 üzeri bir fiyata çıktı internette volan fiyatlarına bakabilirsiniz.Tavsiye edermisiniz sorusuna ederiz.

Emre Firat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün sordum biraz. Sabit volan varmış 250 civarı. Ona göre baskı başata 350 civarında işçilikte 400 tl civarı deniyor. Zararı olur mu acaba

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bugün sordum biraz. Sabit volan varmış 250 civarı. Ona göre baskı başata 350 civarında işçilikte 400 tl civarı deniyor. Zararı olur mu acaba
9 sene 170 000 km kullandık, orjinal baskı balata ve volan ı 160 000 km de değiştirdik. Orjinal i 1100 civarına almıştık volanın. Sabit volan uzun vadede krank keçesinde vs sıkıntı yaşatabilir titreşimi tolere edemediği için demişlerdi

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre Firat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün bir araç baktım 220 bin km civarı. Performans olarak çık vasat geldi. Beklediğimin çok altında. Yokuşta basıyorum 2 ye çektiğimde araç yürümüyor tekrar 1e düşüyor hiç gitme isteği yok. Önceki aracım getz idi yazılımlı 130 hp 270nm tork. Yokuşlar bayır aşağı gibi geliyordu. Combo bu konuda pek tat vermeyecek gibi ama içi çok çok geniş maşallah. Bir iki araç daha bakıcam eğer hepsi böyle ise vazgeçebilirim :(