ÇOK YAKIYOR (lpg'de)

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar.benim Aracim 97 Model Otomatik Vites Astra.araca 4ay önce Zavolli Marka Sirali Sistem Lpg Taktirdim.ve Aracin Bütün Filitreleri Bujileri Vb Bakimlari Yapildi.oksijen Sensörü Değişti.ama Hala Ayni Kaç Defa Lpg Taktirdiğim Yere Götürdüm Ayarlarini Yaptilar Ama Hala şuan şehir Içi Bnzin Hariç 220 Lira Yakiyor.daha Benzin Parasi Var.bana çok Geliyor.ve Elimden Geldiği Kadar Devirli Kullaniyorum.ne Yapmam Gerekirr?son Günlerde Carbon Clear Düşünüyorum Izmirde Tavsiye Edeceğiniz Bir Servis Varmi..cevap Veren Arkadaşlara Teşekkürler..

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
arkadasım carbon clean le alakası yok
aracı taktırdıgınız lpg yerıne tekrar gıdın laptopa baglatın tekrar degerleri kontrol ettırın
sımdı dıyeceksın ben degerlerı bılmıyorum
regulator basınc degerlerı zengın fakır karısım degerlerı cok onemlı
sıralı sıstem ecuları benzınden aldıgı karısım degerlıne gore beyını algılar ve arabyı o rolantı ve ayarlarda tutar bunları laptopta gormek mumkun baska bır sorun yoksa basınc degerlerı cok olabılır
normal araclarda 80 performanslı araclarda vectra gıbı 120 cıvarındadır basınc degerlerı bakmak lazım......

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasım bende son 4 aydır tüketim değerlerim artmıştı...TAktırdığım yerle bu konuda biraz aramız açıldı diyebilrm...BAyraklıda lpg muayene istasyonu karşısında Ay-Ok servis var..ben son 1-2 aydır ordan kontorlleri yaptırıyorum arac yavaş yavaş değerlere ulaştı diyebilrm..İstersen imkanın varsa bide ordan yaptırabilrsin kontrolü..

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben de 60 liraya dolan simit depo ile 380 km falan yapıyorum şehir içinde. Şehir dışına çıkmadım alalı beri. 80 km'si benzindir bunun. Sabahları geç geçiyodu çünkü. Ben de 20 kuruş yakıyorum km'de yani şehiriçinde şu an.

serdar-bilen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım 63 ytl ile tam 450 km yapıyor.şehir dışında

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasım bende son 4 aydır tüketim değerlerim artmıştı...TAktırdığım yerle bu konuda biraz aramız açıldı diyebilrm...BAyraklıda lpg muayene istasyonu karşısında Ay-Ok servis var..ben son 1-2 aydır ordan kontorlleri yaptırıyorum arac yavaş yavaş değerlere ulaştı diyebilrm..İstersen imkanın varsa bide ordan yaptırabilrsin kontrolü..

zavolli servis noktası mı orası.gidebilirim.ayar için ücret alıyorlar mı??

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla enjeksiyonlu araçlar için 20 ytl alıyorlar..aslen Atiker bölge servisi ama diğer markalara da bakarlar galiba..istersen telefon numarasını göndereyim sana tel aç bi sor..

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 10 liraya yaptırıyorum bilgisayar ile ayarı.