Cok Uzucu

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sabah hurriyetim.comda cikan haberi kopyaliyorum...

Alkollü araç kullanmaktan ehliyetine el konulan Şaban Dinek içkili direksiyona geçip, arkadaşıyla yarıştı. Faciayla biten yarışta diğer sürücü ile yanındaki arkadaşlarından birisi öldü, diğeri ağır yaralı. Dinek’in ayağı kırıldı.

ADAPAZARI’nda alkollü araç kullanmaktan 1 Aralık 2007’de ehliyetine el konulan 24 yaşındaki Şaban Dinek, Toyota otomobiliyle, Volkswagen Bora otomobili kullanan Rüştü Samet Aka (19) ile, Adapazarı-Yeni Yerleşim Bölgesi arasındaki 11 kilometrelik duble yolda önceki gece yarısı yarışa tutuştu. Tamponları birbirlerine sürten otomobiller kontrolden çıkarak, orta refüjdeki elektrik direğine çarparak hurdaya döndü.

Baba beni kurtar

Rüştü Samet Aka yönetimindeki otomobilde bulunan gençlerden arkada oturan Hasan Dinçer (22) olay yerinde hayatını kaybetti. Sürücü Aka ile yanında oturan diğer arkadaşı Samet Altmışsekizoğlu (18) bulundukları yerde sıkıştı. Ağır yaralı Aka kurtarma çalışmaları sırasında olay yerine gelen babasına, "Canım yanıyor, dayanamıyorum. Baba beni kurtar" diye bağırdı. Ne yapacağını bilemeyen baba ise kaza yerine geldiği diğer oğluna sarılarak ağladı. Baygın halde sıkıştığı yerden çıkartılan Aka, kaldırıldığı hastanede öldü. Altmışsekizoğlu da yaralı olarak kurtarıldı. Kazada ayağı kırılan Şaban Dinek’in alkollü olduğu belirlendi. Olay yerinde Aka’nın otomobilinin hız kadranının 123 kilometrede takılı kaldığı belirlendi.

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten üzücü bi olay yollarda kimsenin dolduruşuna gelmememiz lazım

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüğlerim ürperiyor bunları okuyunca.
Ya kardeşim gitsenize pistlere oralarda yarışsanıza allah allllaaaaaaahhhhhhhh....

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
vectra 2000 16v ıle 95km suratle gıdıyorum ınanın yakmıyor kokluyor..
140 ıle gıden adamdan yarımsaat sonra varırısınız degermı?