Çok önemli bir konu KOMPLE MOTOR

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Merhaba değerli üyeler biliyorsunuzki foruma ilk katıldığımda aracıma bir proje yapmak için bilgi alıyordum bazı donanımlarımı yükseltsemde yapamadığım bir çok şey oldu.

Şu anda önüme inanılmaz bir fırsat geldi fakat kararsızım bu yüzden tekrar desteğinize ihtiyacım var.

Kendi aracımın 3.0 motorunu buldum yurtdışından getirtilmiş hiç kullanılamamış hem aşırı ucuz hemde sıfır sizce bu motoru kendi aracıma taksam bir sorun yaşarmıyım uyum sorunu yok alan kişininde arabası aynı proje için almış ama kullanamadan aracı satmış fikirleriniz önemli şimdiden teşekkürler.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Çok değişik bir konu açıkcası ben kararsız kalırdım... Zevk meselesi...

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Çok değişik bir konu açıkcası ben kararsız kalırdım... Zevk meselesi...
Görünüşte basit blogu cikart yenisini tak o kadar ama sonradan birsey cikartirmi sıfır sonucta sanzuman yaşlı motor yeni kafamı kurcalayan eski parcalar ya fiyat inanilmaz olmasa dusunmeyecektim ama sıfır motor 10 bin TL

Teknisyen06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Görünüşte basit blogu cikart yenisini tak o kadar ama sonradan birsey cikartirmi sıfır sonucta sanzuman yaşlı motor yeni kafamı kurcalayan eski parcalar ya fiyat inanilmaz olmasa dusunmeyecektim ama sıfır motor 10 bin TL
Kişisel görüşüm arabaya uzun süre binmeyi düşünüyorsanız şanzıman riskini göze alıp taktırın ( sert kullanmadığınız sürece şanzıman ile ilgili bir problem çıkma durumu düşük ) sıfır motor ve bu fiyata çok mantıklı ayrıca motorunuz eski ise ve yağ yakma duman atma vs. varsa çok çok mantıklı ama bir iki yıl içinde değiştirme planınız varsa değermi tartışılır.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Kişisel görüşüm arabaya uzun süre binmeyi düşünüyorsanız şanzıman riskini göze alıp taktırın ( sert kullanmadığınız sürece şanzıman ile ilgili bir problem çıkma durumu düşük ) sıfır motor ve bu fiyata çok mantıklı ayrıca motorunuz eski ise ve yağ yakma duman atma vs. varsa çok çok mantıklı ama bir iki yıl içinde değiştirme planınız varsa değermi tartışılır.
Aracı satmayı hiç düşünmüyorum fakat benim motorumda sıfır gibi orjinal benzinli daha 150 binde sürekli servis bakımlı hiç bir sorunu yok sadece içimde uhte kaldı 3 bin bulamadım ilk alırken bu yüzden bu değişimi düşünüyorum benimde tek korkum o zaten şanzuman o kadar yaşlı şanzuman 0 motor bir şey olurmu korkusu.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Çünkü şanzumana bir şey olursa ekstra 5 bin çıkartır muhtemelen oda bana 1 ay arabasız kalmak demek ama şuda olabilir bloğu değişirken şanzumanda'da şunu değiştir iyi olur diyebileceğiniz bir şey varsa sorun çıkartmadan onuda yapiyim kafam rahat olsun.

Teknisyen06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Çünkü şanzumana bir şey olursa ekstra 5 bin çıkartır muhtemelen oda bana 1 ay arabasız kalmak demek ama şuda olabilir bloğu değişirken şanzumanda'da şunu değiştir iyi olur diyebileceğiniz bir şey varsa sorun çıkartmadan onuda yapiyim kafam rahat olsun.
Şunu değiştir demek çok zor hocam yani şanzımanda bir nokta belirtmek imkansız gibi bunu size diyebilecek dürüst bir şanzıman ustası yada motor ustası olur ama sizin araç sanırım 2500 cc 500cc lik bir artış çokta yormaz diye düşünüyorum.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çok uygun dediğiniz fiyat nedir?

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Şunu değiştir demek çok zor hocam yani şanzımanda bir nokta belirtmek imkansız gibi bunu size diyebilecek dürüst bir şanzıman ustası yada motor ustası olur ama sizin araç sanırım 2500 cc 500cc lik bir artış çokta yormaz diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim