Çok kırgın ve üzgünüm

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o kadarından anlamam .aracımdaki özel plakydı ve ek para vererek aldım.sende kendine astra almıssın zaten servise gittiginde plakayı sorgulat bi vectra cıkıyor karsına bide benim aracım onuda yapamam diyorsan gidim aracın expertiz raporunu alıp foruma koyim gör o zaman 4 parca boya mı var yoksa sol arka camurlukta mı boya varmıs sen görürsün.acıklamamdada dedigim gibi kimseye yalan falan sölemedim....

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sadece rlimdeki belgede gördüğümü söyledim, seni suçlama gibi bi amacım yok. mesela en son hasar kaydı olan tarih 22.06.2009. ve bu tarihten 2 hafta sonra ben alıcıydım arabana..

calamalka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse arkadaşlar bi kısmetsizlik olmuş
sende boşver arkın türkiye araba dolu elbet keyfine cebine göre bişi çıkar
baban konusunda da tabi üzücü ama satıcı arkadaşı da pek bağladığını düşünmüyorum
neyse kısmet böyleymiş diyip uzatıp kırılmasın daha fazla 2 tarafta
kolay gelsin

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok benim zaten bi sorunum artık.
kendime çok güzel bi araç aldım, yani beklediğime değdi ;)

34HCB05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi babana mahcup olman falan neyse baba oğulsunuz sonuçta olur böyle şeyler ama ama ama o şahsın sana bile bile yalan söylemesi hiç olmamış bence...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi babana mahcup olman falan neyse baba oğulsunuz sonuçta olur böyle şeyler ama ama ama o şahsın sana bile bile yalan söylemesi hiç olmamış bence...

o sahıs dedigin kişi zaten ben oluyorum.birincisi yalan söledigimi nerden biliyorsunki bu kadar emin konusuyrsun.ortada yalan sölencek bişey yok zaten

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok benim zaten bi sorunum artık.
kendime çok güzel bi araç aldım, yani beklediğime değdi ;)

bekledigine degdigse ne mutlu ben zaten senden özür diledim tabi bu ne kadar senin acından kabul görür bilemem ama dedigim gibi tek parca boya vardı aracımda bundada ısrar ediyorum bu konuda ve baska konudada sana yalan sölemedim dedigim gibi tekrardan özür dilerim babandanda sendende ;)

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim kardeşimin uykusuda çok ağırdır. adamı demin aradık hala duymuyor teli. evin kapıyı yık gene ııııhhh...
babam anahtarla eve girdide uyandırdı. toplantısı vardı:) ölü gibi uyuyor resmen... o nedenle durumunu anlıyorum serdar kardeş. ama ayıp etmişsin orası ayrı. özür dilemişsin affetmek büyüklüktür Arkın. Zaten yazılarından yaşından olgun tavırlar sergiliyorsun...
Arkında istediği arabayı almış serdar da aaracını satmış iki tarafada hayırlı olsun...