çok ilginç bi ariza(corsa cdti)

madheart35

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SLM ARKADAŞLAR UMARIM YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ.2004 CORSA C NJOY 1,3 CDTİ ARACIM VAR.SABAH ANAHTARIN AÇMA ÜĞMESİNE BASTIM DÖRTLÜLER YANMADAN KAPILAR AÇILDI.SONRA KONTAĞA ANAHTARI TAKTIM SAĞ TARAFTAKİ EL FREN VE YAĞ İKAZ LAMBASI VE PARK LAMBALARI YANDI ŞAŞIRDIM.ANAHTARI ÇEVİRDİM BU SEFER SAĞ TARAFTAKİLER SÖNDÜ SOLDAKİ LER YANDI.MARŞA BASTIM ARAÇ ÇALIŞMADI.ANAHTARI ÇIKARIP TEKRAR TAKMAMA RAĞMEN VE AYNI İŞLEMLERİ TEKRARLAMAMA RAĞMEN SONUÇ YİNE AYNI OLDU.MECBUREN AKÜ NÜN EKSİ UCUNU SÖKTÜM PARKLAR AKÜYÜ BİTİRMESİN DİYE.3-4 SAAT SONRA TAKTIM HİÇBİŞEY OLMAMIŞ GİBİ SORUNSUZ ÇALIŞTI.AKŞAM ÜZERİ YİNE AYNI ŞEY OLDU.LÜTFEN Bİ BİLGİSİ OLAN VARSA VE BENİMLE PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM UZUN YOLA ÇIKICAM MOLALARDA BÖYLE YAPMASI OLASI GİBİ GÖRÜNÜYOR..ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...:mad:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arıza lambası yanıyormu solda araba içinde anahtar işareti olan tech2 cihazına bağlatıp baltır.uzun yolda sorun çıkarabilir.

caglarrr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aküde problem korkmayın bir sorun yok bence..

madheart35

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akü yeni değişti daha 2 aylik.aracin ariza lambasida yanmiyor yada uyari yazsida çikmiyor.röle lerden birinden olabilirmi?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akü yeni değişti daha 2 aylik.aracin ariza lambasida yanmiyor yada uyari yazsida çikmiyor.röle lerden birinden olabilirmi?

anlattıklarından daha çok kısa devre varmış gibi anlaşılıyor, ama akünün 2 aylık olması bitmeyecegini göstermez(herhangi bir arzıdan dolayı), bence yola çıkmadan bir elektrikçi ustası mutlaka görmeli

GTvectraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle şase var