çok ayıp ettik!!!!!!

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün 24 Kasım.. Ne çabuk unuttuk o mukaddes insanları,yazıklar olsun bize :mad: :mad: :mad:

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla sınavlar yüzünden zaman mekan kavramı kalmadı bende unuttum :(

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:sorry: Buyuk Sfi Hocam :D senin ve tum ogretmenlerin :cry: ogretmenler gunu kutlu olsun :cry:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler günü kutlu olsun

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler Gününü Kutlarim....

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI

MILLETLERI KURTARANLAR; YALNIZ VE ANCAK OGRETMENLERDIR. ÖGRETMENDEN, EGITICIDEN YOKSUN BIR MILLET; HENUZ MILLET ADINI ALMAK KABILIYETINI KAZANMAMISTIR. ATATURK

OKULUN VERECEGI ILIM VE FEN SAYESINDEDIR KI, TURK MILLETI, TURK SANATI, EKONOMISI, TURK SIIR VE EDEBIYATI BUTUN GUZELLIKLERI ILE GELISIR. ATATURK

ÖGRETMEN, OGRENCILERININ UZERINE TITREYENDIR. GOMLEGIMIZIN DUGMESI ACILINCA ELIYLE KAPATAN, ALNIMIZ TERLEYINCE MENDILIYLE KURULAYAN, AYAGIMIZA TAS DOKUNSA BIZDEN ONCE UZULENDIR.

ÖGRETMENLER, ALTIN KANATLI KELEBEKLERDIR. ÇICEKLERIN ARASINDAN HIC YORULMADAN, DEVAMLI UCARLAR. ÇICEKLERINE TOZ KONDURMAMAYA CALISIRLAR

ÖGRETMEN, BIR BAHCIVANDIR. EN GUZEL GULLERI O YETISTIRIR. HIC YORULMADAN, BIKMADAN, USANMADAN BAHCESINDEKI GULLERE SU VERIR VE ONLARIN BAKIMINI TITIZLIKLE YAPAR

ÖGRETMEN, DOGAN GUNESE BENZER. ETRAFINI AYDINLATARAK KARANLIKLARA MEYDAN OKUR.

SIZ KARA GOKLERIN YILDIZLARI, ISITIN YURDUMUZU SABAHA KADAR! AMA DUSE KALKA, AMA YIGIT, AMA UMUTLU... ALIN BENIM GONLUMDEN DE O KADAR. VE ONLAR, YILDIZLAR GIBI GOZLERI ISIL ISIL YANANLAR! OYUNCAK ICIN DEGIL, KAGIT KALEM, KITAP ICIN AGLAYANLAR. CAHIT KULEBI

SIZ OGRETMENLER “SEVGI ELCILERI” SINIZ. SINIFTA YASAMA SEVINCI, TOPLUMDA HUZUR, ULKEDE BARIS, MESLEKTASLARI ARASINDA DEMOKRATLIGIN SIMGESISINIZ.

ÇOCUKLARIMIZIN YETISMESINDE BUYUK ROL OYNAYAN, HER TURLU FEDAKâRLIGI GOSTEREN SIZLERE COK BORCLUYUZ. OĞRETMENLER GUNUNUZ KUTLU OLSUN.

DUNYANIN EN DEGERLI VARLIKLARI OLAN SIZ OGRETMENLER! BUGUN, TURK OGRETMENININ SEREF GUNUDUR. ONA OLAN SAYGIYI YENILEME, ONUN YUCELIGINI ANMA GUNUDUR. BOYLE ANLAMLI BIR GUNDE HEPINIZI SEVGIYLE, CANDAN KUTLUYORUZ.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
medenileşme uğrunda körpe bedenleri eğiten, milyon cefalara katlanan, atanın yolunda giden öğretmenlerimizin gününü kutlar. başöğretmen ATATÜRK ün ve hain pusularda şehit edilmiş öğretmenlerimizi de saygı ve hürmetle anarız.

m dellal hocam seninkini de:D :D :D :D

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
torsion' Alıntı:
m dellal hocam seninkini de:D :D :D :D
Çok teşekkürler arkadaşlar.Centilmen arkadaşlarım Torsion ve Albatros yani Serkan.Bugün beni de unutmamışsınız çok sevindim.Çocuklar da bugün çok duygulandırdılar beni.İnanın özellikle böyle günlerde öğretmen olduğum için gurur duyuyorum mesleğimle.Allah sonuna kadar bu işi hakkını vererek yapmayı nasip etsin inşallah ... :alkis: