çok Acil Yardim....

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu cihazdan kullanan varsa sormak istediğim bi kaç bi şey var... acilen... 1 hafta iade garantisi var eger sorun varsa geri göndermeyi düşünüyorum buralarda bu tarz cihazlardan anlayan kimse yok

2.jpg

acilen öğrenmek istediklerim:

1- dvd ve tv modunda ekranda '' araç kullanırken güvenliğiniz için seyretmeyin'' yazısı çıkıyo ve ekranda bu yazıdan başka görüntü çıkmıyor bu yazıyı nasıl kaldırırız ekrandan

2- uzaktan kumandası çalışmıyor (acaba bilmediğimiz bi extra bağlantısı filan varmı bağlarken 2 kabloyu boş bıraktık ne oldugunu anlamadığımız için)
kullanım kılavuzunu hatim ettim nerdeyse ama bi türlü bulamadım nasıl kalkacak o yazı...radyo modunda sorun yok dvd deyken de ses gelıyo harıcı bagladıgım 2.ekranda da görüntü alınıyo ama üstündeki kendi ekranında sadece yazı çıkıyo..

salih akın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu cihazdan alcaktım ama bulamadım siz nereden aldınız.

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ebay sitesinden hong kong dan aldım...
tüm fonksiyonları faal bluetooth baglantısı çalışıyo mp3 cd si koydugumda ekranda şarkı listesi filan çıkıyo radyo aynen çalışıyo fakat dvd ve tv modunda ekranda uyarı çıkıyo sürekli görüntü vermıyo ama arkaya bagladıgım ekranda goruntu verıyo her ıkı durumda da... kumandasıda çalışmıyo galıba...

kumanda pek onemlı degıl aslında su an ıcın ama en azından o uyarı cıkan ekranın kaldırılmasını bılen varsa sorun cozulcek...

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekranda çıkan uyarı seyir esnasında sürücünün izlememesi için, standart bağlantı yaparsanız eğer el freninin ikaz lambasını yakan swiche bağlamanız için cihazın soketinde bir kablo vardır bunu el frenine bağlamanız gerekir ancak ben hertürlü yani araç hareket halindeykende görüntü almak istiyorum derseniz bu kabloyu soketteki şaşe kablosuyla yani siyah kabloyla beraber bağlarsanız görüntü araç hareket halindeykende gelir bu kablonun rengi genelde yeşil veya kahverengi olur

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekranda çıkan uyarı seyir esnasında sürücünün izlememesi için, standart bağlantı yaparsanız eğer el freninin ikaz lambasını yakan swiche bağlamanız için cihazın soketinde bir kablo vardır bunu el frenine bağlamanız gerekir ancak ben hertürlü yani araç hareket halindeykende görüntü almak istiyorum derseniz bu kabloyu soketteki şaşe kablosuyla yani siyah kabloyla beraber bağlarsanız görüntü araç hareket halindeykende gelir bu kablonun rengi genelde yeşil veya kahverengi olur
:alkis: :alkis: :alkis: :tesk: :tesk:
hay allah senden razı olsun kardeşim yaaaa... aynen dediğini yaptım brake line diye bı kablo vardı pembe renklı onu şase ye bagladım olay çözüldü.... kafayı yedım sabahtan berı cıhaz bozuk dıye neyse çok şükür halloldu şimdi sadece kumanda olayı kaldı.. kumandası calısmıyo onda varmı pekı bı baglantı olayı fılan yoksa kumanda arızalı mı?

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba deniz kardesim.kumanda sorununu su sekilde giderebiliriz;oncelikle kumandanin pilinin konuldugu yere bir bak bakalim orada pil ile pil haznesi arasinda ince bir naylon olabilir.onu cekip oradan alabilirsin.ikincisi pili cikarip bir bak bakalim eger ters takilmissa duzelt.ucuncusu pil yok ise zaten calismaz pil temin edebilirsin(bu son soyledigime ben bile guldum):kop:

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen dedıklerını yaptım naylon vardı onu cektım pılı bıtık dıye yenısıyle degıstırdım ama nafıle olmadı yıne