Çok Acı kaza.

zanoylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acil şifalar öncelikle

Trafik sigorta fonu denen yapı çoğu kişi tarafından bilinmiyor bu fon zorunlu mali trafik poliçelerinden belli bir oranda pay alır ve mali olarak buradan beslenir yani herbirimizin yaptığı sigortalardan ,o kadar bilinmeyen bir kurumdurki 2008 itibari ile bünyesindeki tüm para müracaat yetersizliğinden devlete aktarıldı aktarılan para uçuk bir rakamdı.

-Her türlü sağlık giderlerini karşılar
-Kaza sonucu oluşan maddi hasarı karşılar
-Karşı tarafın sigortası yoksa
-Karşı tarafın ehliyeti yoksa
-Karşı tarafın kim olduğu bilinmeyen durumlarda
.......vs vs

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımız yaşıyor galiba facebook ta yazı yazmış umarım kendisidir

Mehmet Turaçci

EFSANA GERİ DÖNDÜ ARKADAŞLAR BALCALI HASTENESİNDE 27 GÜNLÜK VERDİGİM YAŞAM SAVAŞINDA BENİ SÜREKLİ ZİYARETİİ GELEN ARKADAŞLARIMA BENİM İÇİN KAN VEREN ARKADAŞLARIMA DUASINI EKSİK ETMİYEN VE TLF ACIP DURUMUMU SORAN ARKADAŞLARIMA ÇOK TEŞEKÜREDERİM BENİ DAKİKASANİYE HİÇ YANLIZ BIRAKMITYAN AİLEME VE ORAL GÜLERE SONSUZ TEŞEKÜREDERİM YAŞAMAK SİZLERLE ÇOK GÜZEL

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Arkadaşımız yaşıyor galiba facebook ta yazı yazmış umarım kendisidir

Mehmet Turaçci

EFSANA GERİ DÖNDÜ ARKADAŞLAR BALCALI HASTENESİNDE 27 GÜNLÜK VERDİGİM YAŞAM SAVAŞINDA BENİ SÜREKLİ ZİYARETİİ GELEN ARKADAŞLARIMA BENİM İÇİN KAN VEREN ARKADAŞLARIMA DUASINI EKSİK ETMİYEN VE TLF ACIP DURUMUMU SORAN ARKADAŞLARIMA ÇOK TEŞEKÜREDERİM BENİ DAKİKASANİYE HİÇ YANLIZ BIRAKMITYAN AİLEME VE ORAL GÜLERE SONSUZ TEŞEKÜREDERİM YAŞAMAK SİZLERLE ÇOK GÜZEL

Yaşıyor görünene göre.. :) :cool:

26945_1353888859264_1592722049_30844436_4048039_n.jpg

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte budur kardeşim yauv,aramıza döndüğün için çok teşşekkür etmelisin YARADANA bundan sonra işallah boyle kazaalar görmeyiz duymayız...

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah yardımcısı olsun büyük geçmiş olsun skoda fabia değil mi araç

Yaşıyor görünene göre.. :) :cool:

26945_1353888859264_1592722049_30844436_4048039_n.jpg

hey kurban olduğum allahım
kardeşim allah seni sevenlerine bağışlamış bundan sonraki hayatında daha akıllı daha dikkatli olmanı sana geri bahşedilen hayatın güzelliklerini keyfini sağlıkla mutlulukla ailenle sevenlerinle yaşaman dileklerimle
her ne kadar seni tanımasamda o ilk fotoğrafı görünce kahroldum dier notlarıdehşetle okudum ama bu en son fotoğrafı görünce oooh dedim...

DOSTLAR PERFORMANCE adına büyük geçmiş olsun kardeşim.