code

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar arabamın dün aküs
Sip_sak%28638%29.jpg
ü bitti ve akü aktarma ile biraz dolduruldu yerinden sökülmedi fakat tam marşa basarken akü bitmis olabilirmi acaba arabamın code yok teyp calıstığında bana hata vriyor hatada teypde safe yazıyor ne yapacagım
Sip_sak%28638%29.jpg

Ekli dosyalar

• Sip_sak(638).jpg
    Sip_sak(638).jpg
    59 KB · Görüntüleme: 38

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akuyu yanlıs baglamıs olabılırler

teyb kodunu bılıyorsan gıreceksın arama yaparsan bulursun

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun süredir kullanmıyorsanız akü zayıflamıştır.marşa bastığınızda da zaten zayıf olduğu için tamamen bitmiştir.(sadece göstergedeki lambaları yakacak kadar gücü kalmıştır.) ikinci seçenek aracınızda kaçak olabilir aküyü sürekli kullanan bişey. üçüncüsü akünün yanlış bağlanması gibi bişey söz konusu olamaz. yanlış bağlanmış olsaydı tüm elektronik donanım yanmıştı şimdiye kadar. siz kodu bilmiyorsanız opel servisiyle bağlantıya geçi belli bir ücret karşılığında kodu verirler.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun süredir kullanmıyorsanız akü zayıflamıştır.marşa bastığınızda da zaten zayıf olduğu için tamamen bitmiştir.(sadece göstergedeki lambaları yakacak kadar gücü kalmıştır.) ikinci seçenek aracınızda kaçak olabilir aküyü sürekli kullanan bişey. üçüncüsü akünün yanlış bağlanması gibi bişey söz konusu olamaz. yanlış bağlanmış olsaydı tüm elektronik donanım yanmıştı şimdiye kadar. siz kodu bilmiyorsanız opel servisiyle bağlantıya geçi belli bir ücret karşılığında kodu verirler.

maalesef ben akuyu bır arkadasımın sayesınde yanlıs bagladım ve sadece teybın sıgortası attı tum elektronık donanım degıl

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekı arabamın suan code gırılı degıl ama onceden arabayı kıtlerken camlar oto kapanıyordu fakat sımdı kapanmıyor o sorun acmıs olabılırmı

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
code istiyorsan arabanın teybinin seri numarasını ver code yi vereyim sana

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekı arabamın suan code gırılı degıl ama onceden arabayı kıtlerken camlar oto kapanıyordu fakat sımdı kapanmıyor o sorun acmıs olabılırmı

camları ac sonra kapat 5 sn kapatma tuslarına basarak bekle sonra garanti olsun diyede kapatma tusuna kısa aralıklarla 2-3 defa bas cam kapatma hafızasını yinelemis olursun....

teyp code icin bu link yardım sana yardımcı olu eger car 300 ise

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=28153

Son düzenleme:

kartalucar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

slm... bende kapıyı kitileyince camaların otamatik kapanmasını istiyordum..ama sürekli aküden yiyip aküyü bitiriyormus dediler o yüzden vazgectim...senin aküyüde bu otomatik bitiriyor olmasın....

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmiyorum ama olablir benim akü orjinali değil dadik bir marka idi arabanın kutup basıda biride ön kaputa vuruyordu sakattı bi boy byük akü almıslar içide bitik gib ibiseydi ayrıca araba aldım ama fazla binen birsi değilimde akü uçmuş gbi bisey yani benim tahminim öyle bir duumda olaz

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef ben akuyu bır arkadasımın sayesınde yanlıs bagladım ve sadece teybın sıgortası attı tum elektronık donanım degıl

ters baglıyken kontagı açmadıysan sadece teyple kurtarmışsın. kontak açılmış olsaydı teypten fazlası olurdu. denemesi bedava