C'mon Programlanabilir fonksiyonlar

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel ve önemli ayrıntılar bunlar bende şimdi şaşkınlıkla okudum ve çok heveslendim.özellikle camları açma kapama olayı süper.ama anlayamadığım bazı noktalar var bunları bilenle biraz açarsa sevinirim.
1-Lead-me-to-the-car özelliği nedir ne işe yarar.
2-Seçmeli kilit açma nedir?
3-hız uyarısı nasıl çalışıyor örneğin 70 km ye ayarladık 70 i geçince sadece ikazmı ediyo yoksa emniyet kemeri gibi süreklimi ötğyor?
4-Akustik ses sinyali ses seviyesi nedir?
5-aracı kilitledikden sonra eve giderken vede aracı parkda araken farlarının yanması fonksiyonu nası yapılıyor.
teşekkürler.

atuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylasım için teşekürler

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
çok güzel ve önemli ayrıntılar bunlar bende şimdi şaşkınlıkla okudum ve çok heveslendim.özellikle camları açma kapama olayı süper.ama anlayamadığım bazı noktalar var bunları bilenle biraz açarsa sevinirim.
3-hız uyarısı nasıl çalışıyor örneğin 70 km ye ayarladık 70 i geçince sadece ikazmı ediyo yoksa emniyet kemeri gibi süreklimi ötğyor?
5-aracı kilitledikden sonra eve giderken vede aracı parkda araken farlarının yanması fonksiyonu nası yapılıyor.
teşekkürler.

aracı daha rahat bulmak için kalabalık otopark vs gibi yerlerde araç sana kendini gösterir ben burdayım diye :) follow me home un tam tersi işte.. eve gittin ya özledi malum seni yanına çaırıo :)

seçmeli kilit ilk basışta sadece sürücü kapısını açar, sen uzaktan kilitleri açtığında sağ kapıyı biri açıp orda duran çanta vs bişii kapıp gitmesin vs diee, seçmeli kilitlemede de önce aracı kilitler 10 sn içinde tekrar kilitleme tuşuna basarsan motoru kilitler. immobilizer..

akustik ses ayarı hıza duyarlı olarak radyo cd sesi azalır artar

follow me home/lead me to the car için kapama/açma tuşuna 2.kez ve uzun basın :)

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi anlatmışın teşekkür ederimde lead me özelliğinin ne olduğunu anlamadımki ben açma kapama düğmesine bas demişinde.önce anlayalımda basması kolay olur.bide motoru kitleme nedir yaw sakat değilmi o kontağa basınca çalışacakmı tekrar??

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevap: beşinci sorunda sorduğun şeyi yapar.
cevap: biliyorsam arap olayım ilk defa duydum.
cevap: evet kemer gibi hatta daha beter hiç susmuyor.
cevap: sinyal sesi, ve kapı açık kalınca ki uyarı sesinin seviyesi.
cevap: kilitli iken kumandadan kapı açma tuşuna iki defa bastığında, kilitlemeden önce sinyal kolunu çekip indikten sonra kapıyı kilitleyince.

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi anlatmışın teşekkür ederimde lead me özelliğinin ne olduğunu anlamadımki ben açma kapama düğmesine bas demişinde.önce anlayalımda basması kolay olur.bide motoru kitleme nedir yaw sakat değilmi o kontağa basınca çalışacakmı tekrar??

Karanlıkta arabaya giderken yolu aydınlatmaya yarar. Ama otoparkta arabayı bulamayınca da işe yarar. Farları yakarsın arabanı bulursun.

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevap: beşinci sorunda sorduğun şeyi yapar.
cevap: biliyorsam arap olayım ilk defa duydum.
cevap: evet kemer gibi hatta daha beter hiç susmuyor.
cevap: sinyal sesi, ve kapı açık kalınca ki uyarı sesinin seviyesi.
cevap: kilitli iken kumandadan kapı açma tuşuna iki defa bastığında, kilitlemeden önce sinyal kolunu çekip indikten sonra kapıyı kilitleyince.

akustik ses ayarı hıza duyarlı olarak radyo cd sesi azalır artar

akustik sesle ilgili çelişkili cevaplar hangisi doğru???

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu hıza duyarlı olarak müzik sesinin artması yada azalması olayını bir türlü başaramadım ,nasıl yapılıyor beceremedim ,yada becerdim ama ben farketmiyorum sesin azalıp artığını bu cmonlarda çok belirgin olmuyor herlde ses seviyesinin artıp azaldığı, benim arkadaşta stilo var ışıga gelince ses çok belirgin bir şekilde kısılıyor

hasansenol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teypte setting kısmında ignition diye bise olması gerek onu on yaptıgın zaman çalısıyor. Gayet belirgin dediğin gibi ısıklarda durunca bariz kısıyor sesi..

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa c' de var mı menu ve özellikler? geri vitese takınca silecek çalışma olayı var ve çalışıyor, hıza göre ses arttırma ve azaltma da var. peki diğerleri varmıdır bilen varmı?

Son düzenleme: