Class'tan mazot alınır mı ?

sercan74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Belki bilenler Class oil adında akaryakıtistasyonları var ve burada mazot,benzin fiyatları diğer firmalara göre daha ucuz. Kullanıp problem yaşayan var mı ? yorumlarınızı bekliyorum.(özellikle mazot için)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Kullanan tanıdıklar oldu, kısa vadede bir sorunla karşılaşanı olmadı.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focusta 5 ay kullandım bi sıkıntı olmadı. kendi aracımın lpg'si class benzini class bir sorun yaşamadım.
kayınpeder opetten başka yerden almazdı o bile class'tan alıyor artık 3 aydır fiorinoya oda sorun yaşamadı. ama kayınpeder 4 depoda bir yarım depo opet kullanıyor değişik bir fantezi :D

Must41must

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 3 depo lpg kullandım pişman oldum. Hortumlardan yağ atti. Çekiş düştü. Yanı anlıcan hiç memnun kalmadım...

Yasin Aygün

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Class ı bilmem de moil den bir dönem ucuz olduğu için mazot aldım ve bakımda mazot filtresinin halini görünce pişman oldum aldığıma (her bakımda filtreleri incelerim). Ülkemizde akaryakıt fiyatları yüksek ama bu sorunu ucuza kalitesiz yakıt alarak çözmemeliyiz. Zaten ülkemizdeki yakıt kaliteleri yeterince düşük motorlarımızı büyük arıza risklerine sokmayalım. Yakıt arızalarının maliyetleri çok yüksek insanı pişman edecek cinstendir

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
class'ın göztepe medikal park yanındaki benzinliğinden alıyordum daha önce genelde. orası daha önce bp olarak çalışıyordu. taksici minibüscü herkes oradan alır yakıtı. taksicilere sordum bi sıkıntı yok. gaz benzin motorin kullananlardan olumsuz bir dönüş olsa adamlar kapatır gider. evime yakın diye yedpadaki classtan alıyorum orasıda aynı önünde kuyruk var. kötü olsa kimse durmazdı kapısında...