Çizilen telefon ekranı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
merhaba arkadaşlar ikinci makine olarak kullandım telefonun camında kılcal çizikler vardı bende çok düşündüm nasıl yapayım diye zaten kıl adamım neyse eve geldim kara belmanın cilası vardı önce ufacık bir uygulama yaptım sonra komple ve sonuç süper ekran süper hal aldı ama unutmayın cila sıvı tip olandan
attachment.php

Ekli dosyalar

• IMG_20160419_194557.jpg
    IMG_20160419_194557.jpg
    94.1 KB · Görüntüleme: 63

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir abi karbonatı sulandırıp da kılcallardan kurtulabilirsin.hatta arabanın yolbilgisayarı ekranındaki kılcallar için kaporta pastası ardından cila kullandım süper oldu.bazen basit çözümler mükemmel iş çıkartıyor abi

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir abi karbonatı sulandırıp da kılcallardan kurtulabilirsin.hatta arabanın yolbilgisayarı ekranındaki kılcallar için kaporta pastası ardından cila kullandım süper oldu.bazen basit çözümler mükemmel iş çıkartıyor abi

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim aslın da ilk önce diş macunu denedim :D Baktım tad vermedi ondan sonra arabanın cilasını deneyim dedim ama sanırım beş kez filan geçtim resimi tablet ile çektim için pek netdeğil ama baya bir parladı çizik de kalmadı .

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim aslın da ilk önce diş macunu denedim :D Baktım tad vermedi ondan sonra arabanın cilasını deneyim dedim ama sanırım beş kez filan geçtim resimi tablet ile çektim için pek netdeğil ama baya bir parladı çizik de kalmadı .

bende geçen hafta denedim abi :) polisaj için sünger vardı yazın arabaya cila atmıştım. bi deneyeyim dedim seninde dediğin gibi sonuç mükemmel. fakat bir hafta sonra telefon ekranına sanki yağlı yağlı elle dokunuyormuşum gibi lekeler olmaya başladı. leke öyle böyle değil resmen ekranı bulanık hale getiriyor. birkaç defa ıslak mendille sildim. birkaç gündür iz olmadı. benim kullandığım cila sonax marka ama sıvı değil diş macunu kıvamında.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bende geçen hafta denedim abi :) polisaj için sünger vardı yazın arabaya cila atmıştım. bi deneyeyim dedim seninde dediğin gibi sonuç mükemmel. fakat bir hafta sonra telefon ekranına sanki yağlı yağlı elle dokunuyormuşum gibi lekeler olmaya başladı. leke öyle böyle değil resmen ekranı bulanık hale getiriyor. birkaç defa ıslak mendille sildim. birkaç gündür iz olmadı. benim kullandığım cila sonax marka ama sıvı değil diş macunu kıvamında.

Belki ondan olabilir kardeşim. Çünkü ben kalın bir cila ile gözüm kesmedi yapmaya. Dedim şimdi tamamen çizerim iyice hoşaf olur diye korktum işin aslında.