Çizilen Jantlar

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olun Cem Bey.Aynı durum 2010 yılında aracım daha sıfırken bende de oldu. Lastikçi kışlıkları takarken 2 jantı çizdi ve çözüm olarak rötüş yaptı. Sonrada abi Opellerin jantı dışa doğru ve makin eister istemez çiziyor dedi. Bende napalım canın sağolsun deyip birdaha oraya gitmedim ama gittiğim diğer yerde 1 tanesini çizdi. Bence dikkat edilirse makine iyi ayarlanırsa çizilme felan olmaz ama jantların hafif dışa bombeli olduğuda bir gerçek. Düz tepsi gibi janta alıştıkları için bizimkiler sorun oluyor.[FONT=&quot][/FONT]

mahoni01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun.gerçekten can sıkıcı bir durum. bende yakın zamanda artık 16 jantlarımı takmayı düşünüyorum odada başbaşa olmaktan sıkıldım :)
bende bütçeme uygun bi lastik arıyorum nexenden memnunmusun acaba yada başka önerebileceğiniz lastik markası nedir.

_Vectra_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jant boyatmayı mı önerirmisiniz ve bende jantlarımı boyatmak istiyorum.

Jantı boyattıktan sonra kabarma macunda yumuşaklık veya boya atma v.s v.s sebebler olur diye boyatmıyorum daha doğrusu çizikli halinden daha kötü görüntü oluşabilir diye
jant boyatan arkadaşlardan fikir sahibi olmak istiyorum yada çıkma bakımlı jant alacağım. Ne yapmamı önerirsiniz

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Jant boyatmayı mı önerirmisiniz ve bende jantlarımı boyatmak istiyorum.

Jantı boyattıktan sonra kabarma macunda yumuşaklık veya boya atma v.s v.s sebebler olur diye boyatmıyorum daha doğrusu çizikli halinden daha kötü görüntü oluşabilir diye
jant boyatan arkadaşlardan fikir sahibi olmak istiyorum yada çıkma bakımlı jant alacağım. Ne yapmamı önerirsiniz

Jantla uğraşmayı pek sevmez boyacılar, vakit kaybıdır onlar için. Bulabilirseniz hakkıyla yapanı korkmayın boyatın.

oto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jant taktırırken nelere dikkat edilmeli ?

DeepBLues

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yalcincetin.com.tr
Bende yakın zamanda jantlarımı 16 yaptım . Ikinci el temiz vuruksuz kırıksız kaynaksız aldım. Boyasıda yapılmıştı hiç sorun yaşamadım .