Cizik konusunda yardim

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar o çizikler çok ama çok derin saça kadar inmiş. Boya üzerinde fazla oynamak boyatmaktan daha beter eder. Neticede zımpara yada buna benzer işlemler aracın boyasını ve verniğini inceltiyor. Ya komple boya yada bu şekilde devam bana göre. Çok derin çünkü.

Nihat.Ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada olsaydınız oje sürer gibi orayı aracın rengine ton uyuşmazlığı olmadan boyayıp zımparalayıp cilalayan bir arkadaşımız var. Boya makinasına okuttuğunuzda çizik kapatma veya rötuş olarak görünebiliyor o da zor yani.

Ankaraya yolum dusecek olursa haber veririm buradan ancak yakin zamanda satma ihtimalim var o yuzden bu sekilde kullanmak niyetindeyim simdilik. Yardimlariniz icin tesekkurler. Bugun gordum ayni renk diger opelide cizmis insanimsi seyler. Sahibine denk gelirsem karakola beraber gitmeyi teklif edecem.

HTC EVO 3D X515m cihazımdan gönderildi

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tür çizikleri kapatan ender ustalar var.rötüş boyası ile kurudukça kat kat defalarca ince hat şeklinde dolduruyorlar.Sonra aynı şekilde su zımparası-pasta-cila derken adam oluyor.Ama bu zahmetli ve kolayda bir iş değil.her katın 3-4 saat kuruması vs derken gün aşırı bir iş.Mert'in önereceği kişide bunlardan birisi sanırım.

Hangi ustadır bu Mert , yeri mekanı ? bilelim de aklımızda olsun.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tür çizikleri kapatan ender ustalar var.rötüş boyası ile kurudukça kat kat defalarca ince hat şeklinde dolduruyorlar.Sonra aynı şekilde su zımparası-pasta-cila derken adam oluyor.Ama bu zahmetli ve kolayda bir iş değil.her katın 3-4 saat kuruması vs derken gün aşırı bir iş.Mert'in önereceği kişide bunlardan birisi sanırım.

Hangi ustadır bu Mert , yeri mekanı ? bilelim de aklımızda olsun.

Berkay yapıyo abi, DBY detailing. Forumda uygulamaları mevcut, benim yaşlarımda genç istekli bi arkadaş. Değecek arabam olsa bırakırım al bunu sıfırla derim o derece :)
Reklam olarak sayılmazsa kaliteden yararlanma adına facebook adresi :
https://www.facebook.com/DBYDetailing?fref=ts

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nihat.Ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onların komple boyanması lazım diyen ustanın aklından şüphe ederim. Boya kodunu al hocam rotuş yap. En ince zımpara ile zımparala vernik at yine zımparala pasta yap oldu bitti. Hiç bilmiyorsanız Opel (177) Teknik Gri Renk Çizik Giderici RötuÅ Boya Seti - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com bu ürünü alıp uygulayabilirsiniz. Boya kodunu bilmeniz şart tabi.

Ben bunu bir deneyim bakalim neler olacak :) Tesekkur ederim bilgi icin.

HTC EVO 3D X515m cihazımdan gönderildi

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde tesadüfen izledim. youtube ta birkaç video var bununla ilgili. boyasız gideriyorlar. bi araştırın bence.