citroen c5 ile takas durumum var, ne dersiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar eşiminde araba kullanmak istemesiyle otomatik araç almaya karar verdim, ardından kendisine ucuz bi otomatik alıpta şanzıman yada benzeri sorunlarla uğraşmak yerine iyisinden bi otomatik alıp seneye falanda kendime 5-6 liralık bi araç almaya karar verdim, linkteki galerici arkadaşım olur, bende 2005 astra g var98b,nde, şimdi elinde 2004 citroenC5 var takasta üste 2lira veririm falan dedi, siz ne dersiniz, artıları ve eksileriyle, bide arabada lpg yok, bende landirenzo taktırmıştım astraya geçen sene,,, araba bu: http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...odel-ful-ful-150000kmde-orjinl-85315542/detay

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben opelden inip citroene binemedim açıkçası bence aynı aracın otomatiğini alın astra g kasa gibisi kolay kolay bulunmuyor ben 2 araç değiştirdim hala aklım eski aracımda..

bu araçların en dolusu 2004 elegance 8 hava yastığı bile var ve çoğu otomatik arada citroenin fiyatına yakınıda oluyor hemde daha düşük kmlisi hemde lpglisi..

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C4 ve saxo kullanmış biri olarak tavsiye etmem ayrıca eşiniz için bir araç düşünüyorsanız bence şehir içi daha kullanışlı bir araca yönelin neticede elinizde g kasa astra var istediğiniz gibi elinizden çıkarıp istediğiniz bir otomatik aracı alabilirsiniz.. ve bir fikir daha araçta körüklü sistem varmış buda bana göre sıkıntı körükler belki kolay bozulmaz ancak arıza çıkardığı vakit başınızı ağrıtacaktır.. bence siz aracınızı nakite çevirip 15-16 ya otomatik bir corsa alın eşinize üzerinede 1-2 koyup kendinize f kasa bir astra veya vectra a alabilirsiniz.... ama yanlış anlamayın beni sadece fikrim bu yönde...

corsa_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam ben onu diyecektim otomatik corsa neden almıyorsunuz ....fransız boşver derim

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
citroen hakında hiçbir fikrim yok açıkçası, donanım olarak oldukça cezbedici şeyler var, ama asıl kullanıcıların fikrini alabilmek önemli,,,

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni nesil C5 bile bana hiç rahat gelmemişti oturumu görüşü konforu beni tatmin etmemişti. Ki eşiniz için daha ufak bir araç almanız daha mantıklı şehir içinde 2.0 Benzinli motor kullanmak Lpg'lide olsa bana göre mantıksız.

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi yakın bir arkasdaşım alacağınız aracın makyajlı kasasını geçen sene sattı.Çokça kullanma fırsatım ve tecrübem oldu.1. si araç kesinlikle çok konforlu.Süspansiyonu on numara ve çok geniş ancaak daha garantisi biter bitmez başlayan onlarca sorun var.En basiti hidroaktif süspansiyon buzldu ve epeyce masraf açtı.Motor aksamında ve elektronik aksamında çokça sorunlar çıkardı ve bu araba henüz 3 yıllık bir araçtı.O kadar masraf çıkartan bir araç ben daha önce görmedim ve parçalarının aşırı pahalı olduğunu belirtmek isterim.Tabiki seçim sizin ama ben asla bulaşmazdım...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
citroen iyi bir araba değil. parçaları falan bi garip uydurma gibi sanki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...