citroen c3

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
ben de aslında tam tersini düşünüyordum ,alanlar o kadar memnun ki satmak istemiyorlar herhalde diye :) ama çok ekonomik ve bir o kadar da performasnlı motora sahip bi araç,bizim bi tanıdık full depo ile 1070 km gelmiş bi keresinde..

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
emirhan kardeş kendini tanıtırsan üye arşivi bölümünde daha da güzel olur hepimiz için..;)

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C3 hem sağlam, hem standartların üzerinde donanımıyla insanı şaşırtıyor.
Yağmur ve far sensörü, elektronik klima, cd-radyo, cruse control, alaşımlı jant vs... 1.4 16V dizellerde standart donanımdaydı.

Benim arabayla ilgili tek olumsuz görüşüm, İçerde kullanılan malzemenin kalitesiz olmasıdır. Hele hele havalandırma çıkışlarının plastiği...

furious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 hdi olanını yaklaşık 2000 km kullandım torku çok iyi. Yokuşta kalkman için elfrenini çekmen gerekir. Direksiyonu iğrençtir. Virajları iy alır. Hız yaptığında 140 larda beni rahatsız etti. Ne bilim arabanın kullanımı sıradışı. Bence dah iy arabalar var o paraya.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun yorumlar için hAFTA SONU ARACA BAKTIM GERCEKTEN COOK KOTU YUMURTA GİBİ

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectradan sonra sana c3 yakışmaz zaten ben corsayı alırken c3 92hp ile arasında kalmıstım beni tek ceken tarafı motoru çok ustun corsadan hemen hemen aynı yakıt,fakat marka yabancılığı beni opel almama sebep oldu.Yoksa c3 kötü bir arac değil diğer ufak araclar arasında başı çeker bence corsadan sonra.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa alarak cok iyi yapmıssın bence doğru c3 ün ozellikleri cok iyi motoruda cok iyi 92bg tork falan iyi ama iç mekandaki kalite sıfır sadece torpido kapağını acman yeterli kagıt gibi...