çin malı arabalar tr ye giriş yaptı

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işe sıcak bakanlar inşallah sizinde yaptığınız bi ürünün kopyasını dandik bi şekilde yapıp daha ucuza satmazlar. inşallah ben kaliteli yapıyorum ama eziliyorum demezsiniz. İster araba olsun ister diğer dallarda. Ben kendi işimizden biliyorum. Artık bütün firmalar çine yöneliyo. adamların yaptıkları ürünle bizim yaptığımız ürünlere bakıyoruz aradaki fark o kadar büyük ki...

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayat pahalı olduğu sürece bunlar hep başımıza gelir

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buraki' Alıntı:
bu işe sıcak bakanlar inşallah sizinde yaptığınız bi ürünün kopyasını dandik bi şekilde yapıp daha ucuza satmazlar. inşallah ben kaliteli yapıyorum ama eziliyorum demezsiniz. İster araba olsun ister diğer dallarda. Ben kendi işimizden biliyorum. Artık bütün firmalar çine yöneliyo. adamların yaptıkları ürünle bizim yaptığımız ürünlere bakıyoruz aradaki fark o kadar büyük ki...

1. si, benim yaptığım ürünün aynısını telif haklarından dolayı zaten kimse yapamaz, ama çinin yaptığı gibi sağı başka solu başka şeklinde taklit edilirse ürünüm, onu seçip seçmemek tüketicinin tercihine kalmıştır ki ben eğer gerçekten güçlü bir markaysam vız gelir.

2.si satın alınacak ürün önceden zaten bellidir tüketicinin kafasında, çünkü ortalama olarak çoğu insan kesesine göre hareket eder..Yani kimse endişelenmesin, 150 milyarlık x5 alıcak adam zaten gidip almaz bu x5 benzeri aracı..

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben mersindeyim, gecen seneden beri bu aralar ordaymiş sözde we yine sözde bu sene başindan itibaren satişa başlanacakti ama hepsi hikaye çikti gibi.. hatta burdaki söylenti aynen şu.. arabalar 10000ytl civarindaymiş.. bunlar palavradan öteye gitmez bence.. keşke öyle bişi olsada bütün vatandaş yeni arabaya binse..

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok ucuz olacağını zannetmiyorum olsa olsa aynı sınıftaki araçlardan modeline göre 5-40 bin ytl fark olur mesela x5 100 bin euro ise oda 70 bin euro civarında olur.Öyle astra parasına fln x5 tarzı bir şey vereceklerini zannetmem.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10.000 ytl geçmeyen fiyatlar... bunlar ancak hayal olur arkadaşlar.Benzeri bir maili arkadaş bana yollamış, bence bu özellikler bu fiyata ancak hayal :
Mailin metni şu :
---

Araç fiyatı 4.500 euro ortalama : 8.880 ytl civarına gelmekte standartında abs , ac , airbag , cd mp3 çalar , çelik jant ,metalik renk bulunmakta !!!

----
resmi de asagıda :

01fg6.jpg

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cin mali 0 arabanin bizim kus serilerinden saglam olacagi kesin.
ama bir zenginin: "ucuz mal alacak kadar zengin degilim" lafinin hatirlatmak isterim.

belki 2 kati fiat verip 2.el bi alman alirsin ama birine 5 birine 1 sene binersin fark bu olur. ama ben 0 alir,1 sene binerim diyenlere bence ii bir alternatif.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
10.000 ytl geçmeyen fiyatlar... bunlar ancak hayal olur arkadaşlar.Benzeri bir maili arkadaş bana yollamış, bence bu özellikler bu fiyata ancak hayal :
Mailin metni şu :
---

Araç fiyatı 4.500 euro ortalama : 8.880 ytl civarına gelmekte standartında abs , ac , airbag , cd mp3 çalar , çelik jant ,metalik renk bulunmakta !!!

----
resmi de asagıda :

01fg6.jpg

o çindeki satış fiyatıdır...