cim'de son nokta......astra h

adrenalin876

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gün kayseride bulunan inciroğlu servisine korna çalmama problemiyle gene gittim....sorunumun kesinlikle çözüldüğünü söylediler hayılısı...

sabahtan gittim bir astra-h sahibi bunu kardeşim korna çalışmıyor her geldiğimde 300-400 veriyoruz olmuyor diye kızıyordu servis danışmanına..dayı sakin ol dedim hastalık bu sıkıntı yok arızalandın mı geleceksin dedim :D:D

herneyse servis danışmanı arkadaşım gene sıkıntılı çalmıyor felan çözdük olayı dedi bir daha yapmaz felan....

kayseride gezmediğim özel servis kalmadı kimsenin haberi yok yok sökeceğiz bakacaz atıp tutuyorlar..anlamadığım nokta sanki bana elektronikci hepsi sahtekar sökecek parça değişikliğine gidip para kazanma peşindeler..

kornası çalışmayan arkadaşlar edindiğim tecrubelere dayanarak..yapmanız gereken şey servise gidin..biraz sert yapın bu ne yaa kaç defa yaptırdım opel aldığıma pişmanım kronik hastalık kaç kişiye sorduysam hepsinde var diyin sert yapın işte...cimi değiştirtmeden içindeki kablo elemanlarını felan değişdirtin...temizletin hava üflesinler..inanın çözülüyor...

bu günki işlem için borcum ne kadar diye sordum borcun yok dedi..hayırdır felan iyimisiniz diye takılırken servis garantisinden yaptırdım dedi..parada vermedim anlayacağınız...benle birlikte gelen adamdanda para almamışler...tekrar söylüyorum sert yapın olayı hallediyorlar.....

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Sert yapmaya gerek yok araç kaç yasında olursa olsun tun Opel sahiplerine haber veriyorlar ücretsiz degisim bu cim de ariza olsun olmasın tesisat degisip güncelleme yapılıyor, hayırlı olsun astra h sahiplerine gecmis olsun

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sert yapmaya gerek yok araç kaç yasında olursa olsun tun Opel sahiplerine haber veriyorlar ücretsiz degisim bu cim de ariza olsun olmasın tesisat degisip güncelleme yapılıyor, hayırlı olsun astra h sahiplerine gecmis olsun

Abi bu ücretsiz değişim falan demişsinde bıraz daha acarmısın yaa.. Nezaman cıktı bu çağırma olayı falan ? Nerde hangi servisde bu ücretsiz değişim ??

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Abi bu ücretsiz değişim falan demişsinde bıraz daha acarmısın yaa.. Nezaman cıktı bu çağırma olayı falan ? Nerde hangi servisde bu ücretsiz değişim ??

tum servisler yapiyor 5 dk lik islem, zemberek e gelen tesisat degisiyor, MDI cihazina baglayip online yazilim guncellemesi yapiliyor...

Her yetkili opel servisi bunu yapiyor, kolay gelsin..