Çıkma parçacı tavsiyesi lazım!

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
banada enjektör lazım kararsız kaldım servis 4 enjektöre 1600 lira istedi benim parça aldığım bilgin oto var orası 800 hallederiz dedi çıkmacıya sordum 300 dedi ne yapsam diye düşünğür oldum almanyada arkadaşım var acaba ondanmı istesem

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
arkadaşlar bana da çıkma lpg lazım bulabilirmiyim acaba
çıkma lpg var benim arkadaşımda seat cordobadan şöktu sıralı sistem lavato marka ama faturası yok onu belirteyim 250 lira istiyordu

snowman2006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çavdaroğlu,Samsunda geniş çalışan bir parçacı var.Hem yeni hemde çıkma parça satıyor.Firma bilgilerini veriyorum.
Oto Mert-İlyas Tufanoğlu-Tel:0-362-2381626

dscn069bu6.jpg

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili galincha ben ve siteye üye diğer 3 arkadaşım KAYSERİ ERCİYES OTO 'dan 5 yıldır varsa sıfırını yoksa çıkmasını parçaların alıyoruz.sen gerçekten şanssızmışsın.ben kendileri ile görüştüm sen aramışsın ancak aracınla gidip göstermediğin için yardımcı olamamışlar.onlarda haklı çünkü şehirdışından malzeme alan ve malzemenin arızalandığını söyleyen başka birkaç müşterinin arızalı diye kendilerinin olmayan malzemeleri gönderdiklerini bu durumdada kendilerinin mağdur olduklarını söylediler.sonuçta ben senin bir opelim net kullanıcısı olarak mağdur olamanı istemediğim için bu konuyu kendilerine aktardım.keşke aracınla bi yanlarına en başta derdini anlatsaydın.şuda var araç neden 2.kez sorun çıkardı.keşke onuda bi araştırsaydın.tekrar geçmiş olsun.

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
02165721055-02165757926 can can oto bir kaç kere malzeme almıstım...

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili Fatih

İstanbul Numarası yazmışsın
Ama dükkan Ankara'da
Nasıl Oldu Bu ?...

galincha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[/quote]

sevgili galincha ben ve siteye üye diğer 3 arkadaşım KAYSERİ ERCİYES OTO 'dan 5 yıldır varsa sıfırını yoksa çıkmasını parçaların alıyoruz.sen gerçekten şanssızmışsın.ben kendileri ile görüştüm sen aramışsın ancak aracınla gidip göstermediğin için yardımcı olamamışlar.onlarda haklı çünkü şehirdışından malzeme alan ve malzemenin arızalandığını söyleyen başka birkaç müşterinin arızalı diye kendilerinin olmayan malzemeleri gönderdiklerini bu durumdada kendilerinin mağdur olduklarını söylediler.sonuçta ben senin bir opelim net kullanıcısı olarak mağdur olamanı istemediğim için bu konuyu kendilerine aktardım.keşke aracınla bi yanlarına en başta derdini anlatsaydın.şuda var araç neden 2.kez sorun çıkardı.keşke onuda bi araştırsaydın.tekrar geçmiş olsun.

galincha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[/quote]
OMEGAMV6 , öncelikle ilgilenip böyle bişeyi onlara sorduğun için sana teşekkür ediyorum. Ama ben İboyla olsun, Hasanla olsun en az üç dört kez konuştum ve bana hiç " Aracınla gelirsen yardımcı oluruz" demediler. Ben zaten 700 lira masraf yapmışım, gerçekten iyi niyetli olduklarını ve sorunu çözmek istediklerini söyleselerdi 200 lirayı daha gözden çıkarır, tekrar gelirdim Kayseri'ye. Ama bana, "bizim yapacağımız bişey yok" tan başka bişey demediler. Eğer bu arkadaşlar sadece Kayseri dışından gelenlere böyle yapıyorlarsa, ne mutlu Kayserideki Opelcilere o zaman. Ha bu arada aracı yetkili servise götürüp kontrol ettirdim. Ne direksiyon kutusu, yağ keçeleri nede akü voltajında bi sorun olmadığını, direksiyon pompasının arızalı olduğunu söylediler.

Son düzenleme: