çıkma lastik aldım_?

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra g aracıma lastikçi arkadaşımın sözüne güvenerek 4 adet lassa impetus revo lastik taktım.Ebatları 195.65.15 (orjinali 195.60.15 sanırım) diş derinlikleri iki tanesi 6.20 mm civarında iki tanesi 7 civarı (sıfır lastik 8mm oluyomuş) üretim tarihleri de ikisinin 4508 diğer ikisinin 1109..Balon,yarık,yama,patlak yok.
4 tanesine herşey dahil 250 lira verdim.çıkma lastiğe güven olmaz falan diyeceksiniz ama,gerçekten güvenilir bir arkadaş ve lastikler de yeni.Ne dersiniz iyi bir iş etmiş miyim_?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi genelde sendeki gibi lastikler alınır ben alırım şahsen patlak delinme falan yok demişsin diş derinlikleride iyi her türlü alırdım takardım...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istisna durumlar hariç bence lastiğin çıkması olmaz ,zaten iyi lastik olsa çıkma pozisyonunda olmaz, onu satan ya da vazgecen arkadaş neden satmış,vazgecmiş acaba ,misal ben 2250 tl lik jant lastiğimi takastan verip üzerine 1000 tl ekleyip değişime gittim benim jant lastikler 500 e sayıldı ki verdiğim jantlar aldıklarımın su an bile 2 katı fiyat eder

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istisna durumlar hariç bence lastiğin çıkması olmaz ,zaten iyi lastik olsa çıkma pozisyonunda olmaz, onu satan ya da vazgecen arkadaş neden satmış,vazgecmiş acaba ,misal ben 2250 tl lik jant lastiğimi takastan verip üzerine 1000 tl ekleyip değişime gittim benim jant lastikler 500 e sayıldı ki verdiğim jantlar aldıklarımın su an bile 2 katı fiyat eder
abi kaza yapıp perte çıkan araçtan alınan bir takım lastik benimkiler..lastikleri tanıyana kadar temkinli kullanıcam.beğenmezsem söker geri veririm zaten.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi kaza yapıp perte çıkan araçtan alınan bir takım lastik benimkiler..lastikleri tanıyana kadar temkinli kullanıcam.beğenmezsem söker geri veririm zaten.
anladım bahsettiğim istisna buydu zaten, o halde sorun olacağını sanmam yine de malum yağışlı hava şartları ve kış mevsimindeyiz biraz daha tedbirli davran lastiklere iyice alışana kadar .

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğiniz gibiyse hiçbir sorun olmaz. Genelde eski,dandik arabalara heves ettiğimden ve detaylı gidip baktığımdan bilirim,Ne lastiklerle ne manyaklıklar yapıyorlar.Lastikler yama balon dolu,diş derinliği neredeyse ''kabak'' hale gelmiş lastikleri kullanan çok.Sizin lastikler bayağı bir gider :)

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
bende çıkma kış lastiği aldım. ve memnunum. lastiği aldığım arkadaşımda alfa romeo vardı, satıp bmw aldı. kış lastiklerini sadece kışın kullandığı için araba satılırken üzerinde gitmemiş. oda unutmuş lastiklerinin olduğunu, konuşurken hatırladı. pirelli winter snowsport 205 55 16 ebatlarında dişleride sıfıra yakın..ve hala lastiklerin kenarındaki küçük ip gibi parçacıklar duruyor..