çıkma brigstone turanza 215 50 17

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: çıkma brigstone turanza 215 50 17

hllb link' Alıntı:
keşke daha önce söyleseydin senden alsaydım :) 475tl/6ay dedi, ben mecburen 500tl/12ay şeklinde aldım.

500 lira tanesimi halil abi ?

benim fiestanın da lastik değişim zamanı geldi bende conti almak düşüncesindeyim.

birde tavsiye  edermisin genelde insanlar bunu kullanıyor ama tereddütte kaldım.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
500 lira tanesimi halil abi ?

benim fiestanın da lastik değişim zamanı geldi bende conti almak düşüncesindeyim.

birde tavsiye  edermisin genelde insanlar bunu kullanıyor ama tereddütte kaldım.
evet akın, tanesini 500den aldım 12 taksit olarak. 6 tasit 475tl olacaktı ama taksitler fazla geldi. liste fiyatı 600 küsürdü.
daha önce de conti kullanmıştım çok beğenmiştim o yüzden tercih ettim. bu aldığım sportcontact3e dehşet güzel. bayıldım diyebilirim. yol tutuşu çok iyi ses mükemmel. iyi ki almışım diyorum ama tavsiye noktasına gelince "ben aldım sen de al" demeyi sevmiyorum. ama kendi adıma verdiğim paraya değdi diyebilirim.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
evet akın, tanesini 500den aldım 12 taksit olarak. 6 tasit 475tl olacaktı ama taksitler fazla geldi. liste fiyatı 600 küsürdü.
daha önce de conti kullanmıştım çok beğenmiştim o yüzden tercih ettim. bu aldığım sportcontact3e dehşet güzel. bayıldım diyebilirim. yol tutuşu çok iyi ses mükemmel. iyi ki almışım diyorum ama tavsiye noktasına gelince "ben aldım sen de al" demeyi sevmiyorum. ama kendi adıma verdiğim paraya değdi diyebilirim.

Abi lastiklerin hayırlı olsun. O c3 ler mükemmel lastik. Arabanın hakkını gerçekten vermişsin. ֜retim yeri neresi sormak ayıp olmaz ise  :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Abi lastiklerin hayırlı olsun. O c3 ler mükemmel lastik. Arabanın hakkını gerçekten vermişsin. ֜retim yeri neresi sormak ayıp olmaz ise  :)
hiç bakmadım desem :) ama lastik üzerinde bir numara yada kod varsa akşam üzeri bakıp yazarım. bu arada sadece c3 değil c3e :) e si iyileştirilmiş yuvarlanma direnci gibi bir şey anlamına geliyor.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
hiç bakmadım desem :) ama lastik üzerinde bir numara yada kod varsa akşam üzeri bakıp yazarım. bu arada sadece c3 değil c3e :) e si iyileştirilmiş yuvarlanma direnci gibi bir şey anlamına geliyor.

Lastikler biraz daha yıpransın ben de değiştireceğim senin aldıklarınla, tabi önce araba değişmezse :)

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Conti spor contact3 şu anda 1 numara.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Lastikler biraz daha yıpransın ben de değiştireceğim senin aldıklarınla, tabi önce araba değişmezse :)
arabayı değiştirirken üzerinde conti olan bir araba seç bari :)

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

halıl abı hayırlı olsunn  greatt bı ara sahıbınden.com da 700 lıra ısteyen vardı 4 tane turanza ya :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:
halıl abı hayırlı olsunn  greatt bı ara sahıbınden.com da 700 lıra ısteyen vardı 4 tane turanza ya :)
bizde batan geminin malı :) iki alana 150tl. 4 alana 200tl :D alın yedekte bulunsun yarın bir gün lastik lazım olursa çok ararsınız  evill2

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
Abi tanesi 500 mü? ??? Çok para ya. :eek: Benim araba 20 000 km'de.Trafiğe çıkalı da tam 2 sene oldu.Hımm.. Senede 10 000 km yapsam 2 sene daha idare eder bu lastikler.Toplam da 24 ayım var.Her ay 100 TL kenara para atsam gelen zamlarla ancak lastikleri borçsuz alabilirim. ::)