çift kilit sistemini mutlaka kullanın !!!

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok şimdi anlatım tarzından ve başlıktan benim anladığım sanki hırsızlığı çift kilit sistemi önledi...
ama konuyu okudugumda hırsızlıgı önleyen alarm:)...
yanii sadece benmi yanlış anladım diye onu merak etmiştim....

guugil

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çift kilitleme hırsızlıgı cok guzel onler.

Adam kapıyı acamadıgı ıcın kırık camdan gırmek zorunda bagaj acılmadıgı ıcın ve koltukları yatıramadıgı ıcın bagajdaki esya guvende.

Bende orjınalden alarm da var. Buna ek olarak çalıyor.Çift kilitleme hırsızın 20 sn de yapacagını 2 dk lara cıkartıyor.

Salih-18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazen mekanizmanın çalışmama sebebi sol kapının açılp kapanmaması. yani arabanın kilidi açtığınızda sol kapı iki kez açılıp kapanmazsa ikinci kez kilitlemez. mantığıda şöförün içeride kilitli kalmaması. öyle biliyorum...

Teşekkürler abi gerçekten de dediğin gibiymiş...

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aklıma bu arada bir soru gelsi;
bende yeni astra var, yeni astrada, hiçbir kapıda hırsızın ulaşıp, kaldırıpta kapıyı açacak kilit sistemi yok.
fakat göğüste kapıları içeriden kilitlemeye yarayan bir düğme var(kapılar kilitlenince ince kırmızı yanan düğme)
çift kilit sistemi yeni astrada da var mı?
yoksa hırsız bu düğmeye ulaştığı takdirde tek tuşla bütüm kaplar ve bagaj açılıyor.
ayrıca enjoy sport modeli var bende alarm sistemi de yok.
cevapları merakla bekliyorum. umarım soru ile hırsızlara yardımcı olmam :)

bciplak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çift kilidi bende kullanıyorum. Acaba 1999 vectra b cd aracımda alarm varmı acaba. bunu nasıl anlarız, 6 ay oldu alalı. bana kimse alarmı var demedi, varmı ki?

dimur.372

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aklıma bu arada bir soru gelsi;
bende yeni astra var, yeni astrada, hiçbir kapıda hırsızın ulaşıp, kaldırıpta kapıyı açacak kilit sistemi yok.
fakat göğüste kapıları içeriden kilitlemeye yarayan bir düğme var(kapılar kilitlenince ince kırmızı yanan düğme)
çift kilit sistemi yeni astrada da var mı?
yoksa hırsız bu düğmeye ulaştığı takdirde tek tuşla bütüm kaplar ve bagaj açılıyor.
ayrıca enjoy sport modeli var bende alarm sistemi de yok.
cevapları merakla bekliyorum. umarım soru ile hırsızlara yardımcı olmam :)
Bende aynen bu yazıyı okurken umarım hırsızlar bunu okumuyordur diye düşündüm yemin ederim.Hatta baktım kişisel bilgilerine adres filan yoktur umarım diye...:kop: :kop: :tomato:

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra f lerde yok sanırım bu özellik?
astra f lerde var.ancak anahtar ile kapıyı kitlediğiniz yöne doğru 90 derece ile kitlerseniz 2.kilit aktif hale gelir. ancak alarm yada uzaktan kumanda varsa bu şekilde kitlerseniz kilitleri açmıyor,anahtarla açmak gerekiyor:)

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun.Bende alışkanlık yaptı.Nereye park etsem mutlaka 2 kez kumandaya basarım.Çok yararlı bir özellik.

harose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 corsa c de bu özellil yok mu acaba şirketin astrasında var ve kullanıyordum yeni aldığım corsamda da denedim olmadı yada bu sistemi aktive etmek mi gerekiyo bi yerden???