chipwerke , pedal Box

okanebil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bir ortam içerisinde http://chiptuning35.com/ sitesinin sahibi izmirde tunning üzerine dükkanı olan bi adamla tanıştım . uzun uzun anlattı ürünü pedal ve bo tunningini bu ürünü kullanan arkadaş var mı? sitede arattım ancak bulamadım hem pedalı hemde araca box ı.Siteden bi incelermisiniz adam da hemen hemen aynı şeyleri söyledi.Aracın fabrikasyon verileri aslında daha yüksek beygir gücüne müsait ancak ülkemize bu güçle göndermiyorlar bizde var olan ve kullanılmayan bu atıl kapasiteyi araç için güvenli seviyede artırıyoruz vs vs diyor.siz ne diyosunuz?

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: chipwerke , pedal Box

aracınız 1.6cdti sanırım güç içinmi istiyosunuz yoksa yakıt tasarrufu içinmi düşünüyosunuz. Yıllardır kullanları bildiğim en az sıkıntı çektikleri marka racechip düşünüyorsanız bu markadan şaşmayın derim

okanebil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

açıkçası kararsızım isteyip istemediğimi bi taraftan neden imkan varken daha güçlü olmasın diyorum yada bu gücü kullanmasam da dedikleri gibi yakıt tasarrufu sağlıyorsa neden olmasın diyorum bi taraftan da tırsıyorum canım arabayı bozarım ömrünü yerim yada ne biliyim garanti dışına çıkartır başımı ağrıtırım diye.Evet 1.6 136 hp aslında çokda şart değil en azından ben 95 beygirlik dizellerdeki etkisini hissedemeyedebilirim diyede düşünüyorum siz ne düşünüuyorsunuz?

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

okanebil link' Alıntı:
açıkçası kararsızım isteyip istemediğimi bi taraftan neden imkan varken daha güçlü olmasın diyorum yada bu gücü kullanmasam da dedikleri gibi yakıt tasarrufu sağlıyorsa neden olmasın diyorum bi taraftan da tırsıyorum canım arabayı bozarım ömrünü yerim yada ne biliyim garanti dışına çıkartır başımı ağrıtırım diye.Evet 1.6 136 hp aslında çokda şart değil en azından ben 95 beygirlik dizellerdeki etkisini hissedemeyedebilirim diyede düşünüyorum siz ne düşünüuyorsunuz?

abı naptın ya bıraz kullan araba acılsın soyle bıraz:)
bu arada fotoları ve yapılan ıslemlerı atmadın hala unuttun bızı :)

okanebil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

haklısın kardeşim atamadım malum akşama kadar iş akşamda hava kararmış olduğu için resim çekmek istemedim. h.sonu işallah yıkatıp resimlerini çekip yollayacağım aklımda ;)