Chip tuning yetkili servisten

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün Ankaradaki yetkili servisin birinden mesaj geldi.Chip tuning uygulamasına başlamışlar dizel araçlar için.Garanti kapsamındaki araçlarda fabrika garantisinden çıkmıyormuş.
Aracı garantide olup kara kara düşünenler için güzel bir fırsat.
Tabi servis elindeki garanti kozunu kullanmak ister ve fiyata yansıtır diye düşünüyorum.

İlgelenenler için :Tel 312 583 0 533

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi servis acaba?%kaç veriyor?kaç yıl garantili?dyno verisi alınacak mı?
sormak lazım:)

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garanti acisindan iyi bi uygulama ama yetkili serviste cok fiyat cekerler bence. zaten disarda chip yaptirsan da serviste kolay kolay chip tuning yapildigini anlamazlar diye dusunuyorum

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garanti acisindan iyi bi uygulama ama yetkili serviste cok fiyat cekerler bence. zaten disarda chip yaptirsan da serviste kolay kolay chip tuning yapildigini anlamazlar diye dusunuyorum
dediğin gibi anlaşılması zor.o servis %28-30 arası artış diyor.dyno işini kendin halletceksin.biraz pahalı bi rakam söylüyorlar...ayrıca aracın beyni söküp başka biyere götürüp yapılıp getiriliyor..ben yaptırmadım oraya...

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte ßenım Konum..
Arkadaşlar içii.ze kurt düşürmek gibi olmasın fakat su işlerı çok prof olan yere gidilmeli..Chip uygulaması İşçiliği bıraz zaman alan fakat programlanması basit oan ßi sistemdir..
Toureg için chip uygulmasını gittik..156hp Lık aracı.hums versiyonu düşünerek 210Hp yüklendı..arac cok guzel 4 saat çalışdı..sonra Turbo basınc merkezınden sorun cıkdı..Bunu nasıl anLadınız derseniz ibre 130da sabit kalıyor ve gaza basınca işe yaramıyor..ve turbo devreye 0.2derecede yardım edıyor..Sonra turbo sıstemını yenılık 8000Ytl chipden kalan hatıra oldu bıze..
Ayrıca aracın beynini çıkarıp ßaşka yere Gıdıyorsada usta,Uzak durun derim..Keyiflı forumlar..
ßu arada Şu an toureg 240Hp oldu..Çünkü Twin turbo:)

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte ßenım Konum..
Arkadaşlar içii.ze kurt düşürmek gibi olmasın fakat su işlerı çok prof olan yere gidilmeli..Chip uygulaması İşçiliği bıraz zaman alan fakat programlanması basit oan ßi sistemdir..
Toureg için chip uygulmasını gittik..156hp Lık aracı.hums versiyonu düşünerek 210Hp yüklendı..arac cok guzel 4 saat çalışdı..sonra Turbo basınc merkezınden sorun cıkdı..Bunu nasıl anLadınız derseniz ibre 130da sabit kalıyor ve gaza basınca işe yaramıyor..ve turbo devreye 0.2derecede yardım edıyor..Sonra turbo sıstemını yenılık 8000Ytl chipden kalan hatıra oldu bıze..
Ayrıca aracın beynini çıkarıp ßaşka yere Gıdıyorsada usta,Uzak durun derim..Keyiflı forumlar..
ben söylemeye cesaret edemedim yapan yeri kötülemek ya da yüceltmek istemedim ama dediğin gibi chip biraz prof işi...

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın beyni bu sakaya gelmez dikkat etmek lazım

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğin gibi anlaşılması zor.o servis %28-30 arası artış diyor.dyno işini kendin halletceksin.biraz pahalı bi rakam söylüyorlar...ayrıca aracın beyni söküp başka biyere götürüp yapılıp getiriliyor..ben yaptırmadım oraya...
Hangi servis acaba?

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte ßenım Konum..

Toureg hangi modeli 156 hp?