chip tuning hakkında bilgi rica ediyorum

hkn astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkeze slmlar aranıza yeni katılan bir üye olarak chip tuning ve powerbox hakkında bilgi vermenizi rica ediyorum 2009 model 5000 kmde 1.3 cdtı astra h kullanıcısıyım doğal olarakt 1.3 90 hp lik bir motor 1340 kg olan bir arbaya yeterli gelmiyo kalkıslarda ve rampalarda biraz verimsiz kalıyo.Aklıma takıldı taktıran ve bu konuda tecrubeli bilgili olan arkadaşlarımdan yardım istiyorum.chip mi powerboxmu-artıları eksileri-faydaları sorunları nelerdir.Birde kulaktan duyduğuma göre bu tip uygulamalar aracın motor ömrünü kısaltıyomuş acaba doğrumu yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu yazılanlar Corsa D 90hp dizel için de geçerlimi sonuçta aynı motor.

Babamı ikna edebilirsem bende düşünüyorum ama babam sorun çıkarıyor.
Fiyat Astra H'larla aynı mı olur.

Moderatörün son düzenlenenleri:

efekadefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen cumartesi 1.3 astrama chiptuning yaptırdım mehmet ustaya..
araba mükemmel oldu. gidişi falan süper. önceden 3bin de vites değiştirirdim, veya değiştirme ihtiyacı duyardım. şimdi bastıkça gidiyor walla..
şuan 100 km oldu. oldukça agrasif kullanmama rağmen yakıtta -henüz ölçmedim ama- çok fazla artmadı sanki. sürekli ani hızlanmalar falan yapıyorum. araç yerinde durmuyor :D
şöyle ifade edeyim. kmh göstergesi, rpm göstergesi gibi gelmeye başladı.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Öncelikle herkeze slmlar aranıza yeni katılan bir üye olarak chip tuning ve powerbox hakkında bilgi vermenizi rica ediyorum 2009 model 5000 kmde 1.3 cdtı astra h kullanıcısıyım doğal olarakt 1.3 90 hp lik bir motor 1340 kg olan bir arbaya yeterli gelmiyo kalkıslarda ve rampalarda biraz verimsiz kalıyo.Aklıma takıldı taktıran ve bu konuda tecrubeli bilgili olan arkadaşlarımdan yardım istiyorum.chip mi powerboxmu-artıları eksileri-faydaları sorunları nelerdir.Birde kulaktan duyduğuma göre bu tip uygulamalar aracın motor ömrünü kısaltıyomuş acaba doğrumu yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

aracınız için Chiptuning tavsiye ediyorum..

Artık Bu Araçlarda Chiptuning Sonrası Duman Tarih oldu..

Motor ömrüne hiçbir etkisi olmaz..Motorun devir bazında ömrü değişmeyecektir.

Moderatörün son düzenlenenleri: