Chevy Cruze (ABD) kullanım kılavuzundaki ilginçlikler

Source

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Chevy Cruze (ABD) kullanım kılavuzundaki ilginçlikler

Yalnız Cruze'un 38.000TL'ye alınan modeli bizim Cosmo'ya denk değil sanırım? Sitesine bakıp incelemek lazım..

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

Source link' Alıntı:
Yalnız Cruze'un 38.000TL'ye alınan modeli bizim Cosmo'ya denk değil sanırım? Sitesine bakıp incelemek lazım..

Tabiki farklı.

sn MERDO
Arkadaşınız 38 bine almış+1700 lira tüp+ 30 bine gelince 2500 liraya gevşeyen subopları değişecek+en ufak bir çukura girse dahi yerinden zıplayacaktır+Takır tukur inanılmaz çok.

Yani ben cruzu aldım tüp taktırmadım 6 ay sonra sattım (ama 0 zararla) astra aldım.İnanılmaz bir yakıt tüketimi var araçta.Cruise control çok geç devreye giriyor.Bunların haricinde asfalt yolda bir aslan parçası o da ayrı bir mesele.Ama donanım olarak az da olsa yakın.

Kalite Açısıdan sorarsanız Astralarımızın Yanından Bile Geçemez !!!

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Valla geçenlerde servise uğradığımda bir Cruze ile yanyana girdik servise, park ettik. Şöyle bir baktım.. Cık, çok fark var arada çok.. Astra çok şık bir araç Cruze'a göre. Donanımı aynı değil üstün olsa bile Cruze'un, Astra'nın havası yeter. :)

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

GNSpower link' Alıntı:
Valla geçenlerde servise uğradığımda bir Cruze ile yanyana girdik servise, park ettik. Şöyle bir baktım.. Cık, çok fark var arada çok.. Astra çok şık bir araç Cruze'a göre. Donanımı aynı değil üstün olsa bile Cruze'un, Astra'nın havası yeter. :)

Cruz şişirme bir araç.Astra gibi dolu dolu değil yani.Teneke yığını.Tek iyi yanı yakışıklı bir tasarımının olması.

Kusura bakmayın aracı kötülüyor gibi oldum.Ama çok küfür ettim cruzu kullanırken :D