CGG 68 Astra Sw :)

by wodoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız güzel araç..

Bende yeni aldım gsi ımı :) Yaza doğru kafamdaki projeleri gerçekleştirmiş olurum inş.. O zaman paylaşırım fotoları..

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız güzel araç..

Bende yeni aldım gsi ımı :) Yaza doğru kafamdaki projeleri gerçekleştirmiş olurum inş.. O zaman paylaşırım fotoları..
Teşekkürler:)Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın..;) Resimleri üye otomobillerine ekleyebilirsiniz Hem görmüş oluruz..:)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun..:)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Kanka onları sökmicem :D Farlarla beraber turuncularıda karartıcaz :D Sonra parklara baglatıcam JDM style yani ::p :D :D
bence beyaz yap far filmı var boyatmayla ugraşma benım fıkrım orjıne dönmesı kolay olur far fılmı işigi kesmıyor bılgıne;)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence beyaz yap far filmı var boyatmayla ugraşma benım fıkrım orjıne dönmesı kolay olur far fılmı işigi kesmıyor bılgıne;)
Far filmini ilk defa duydum abi.Öyle bişey varsa hemen yapalım :D:D Şimdi zaten 2 3 hafta bişey alamam ama,Eğer bizim sanayide bulursam far filmi ilk işim olur;)Teşekkürler bilgin için abii..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Far filmini ilk defa duydum abi.Öyle bişey varsa hemen yapalım :D:D Şimdi zaten 2 3 hafta bişey alamam ama,Eğer bizim sanayide bulursam far filmi ilk işim olur;)Teşekkürler bilgin için abii..
gecen hafta arkadaşın arabaya fılm yaptırıken denk geldım kanka gel sanada far fılmı yapalım dedı benım arabada bıran angel oldugunu unuttu ordan muhabbet acıldı işigida kesmıyormuş enjoy farı gıbı oluyor yapılmışınıda gördum guzel duruyor:)