cep telefonumdaki mp3 leri araç teyp inden dinleyebilirmiyiz

kahramantürk55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar çakmaklığa takılan mp3 lerden almak üzere internette biraz araştırma yaptım,istediğim özellikli bişi olması mp3 çalar,video oynatımı vs.gibi daha sonra tüm bunlar zaten çoğu telefonlarda var peki ara aparatlarla telefondaki mp3 leri araç teyp donanımından dinleyebilirmiyiz sorusu aklıma geldi.ama int buna dair en ufak bişi bulamadım....acaba saçmaladım mı:)))))))).

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
telefonun kulaklık cıkışını bu fm transmitter yani cakmaklığa takılan mp 3 lere aux kablosu adıyla bağlaman mümkün.... ben kullanmadım ama fm transmitterler cok da kaliteli calmıomuş cızırtı yapıomuş diye duydum....

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yorumlari yazan kisilerin dedigine gore biraz cizirti yapiyormus ama oda fazla sesi acinca falan bana gore normal yani
bu urunu ister cep telefonu isterde mp4 player gibi degisik urunlerde kullanabilirsiniz..

fiyat konusuda oladukca iyi

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
telefonun kulaklık cıkışını bu fm transmitter yani cakmaklığa takılan mp 3 lere aux kablosu adıyla bağlaman mümkün.... ben kullanmadım ama fm transmitterler cok da kaliteli calmıomuş cızırtı yapıomuş diye duydum....

+1. ;)

Ben aux kablosuyla,FM Transmitter'a Creative MP3 çalar ve 5800 XM bağladım. Her şartta aracın orjinal teypinden aldığımız sesten daha iyi ses aldık. :) (Araç: Fiat Albea)

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Transmitter tavsiye etmiyorum radyo frekansları karışıyor ve net müzik alamıyorsunuz

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisi şu kablolu jak girişli kasetler. ben onun ucuna da samsung kulaklık girişinin dönüştürücüsünü takıyorum mükemmel ses veriyo. hatta dönüştürücünün yaka mikrofonu da var, trafikte direk handsfree telefon oluyo, aracın hoparlorunden alıyosunuz karşı tarafın sesini. yeter ki aracınızın kasetçaları olsun :D

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıphone varsa ondan cıkan bır kabloyla aracınızın teybının aux gırısıne takarak dınlıyebılırsınız

mustafa6886

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öyle çakmaklık veya vs her hangi bişeyle uğraşmanıza gerek yok eğer cepteki müzikleri arabada dinlemek istiyorsanız alcaksınız bir Nokia N79 dinleyeceksiniz N79 larda FM VERİCİ özelliği var yani telefondan bir frekans belirliyorsunuz arabanın teybindende aynı frekansı ayarlıyorsunuz o kendi çalışıyor ayrıca talafon geldiği zaman müzik kesiliyor görüşme yapıyorsunuz görüşmeniz bittikten sonra yine müzik kaldığı yerden devam ediyor bende var ben çok memnunum çakmaklık modülotörü ile uğraşmaktansa bu işlem daha iyi bence fakat ufak bir sonun var ben aldığımda bu telefon çok panalıydı şimdi kaç para bilmiyorum sevgi ve saygılarımla