cep- araç uyumu(abs vs.)

airbus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,
bilindiği gibi artık araçlarda (full da olsa her yönden )cep .tel araçlarda kullanmak ,
sorun olarak karsımıza cıkmıyor.(abs kilitlemesi vs.)
bunun sebebi artık araçlar fabrika cıkıslı kitli mi cıkıyor ?
yoksa başka bir sebebi mi var?

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu bir gerçek ... telefonun konuşma esnasında guydudan aldığı güçlü sinyaller motor beynini en önemlisi ABS beynini az da olsa etkiliyor tabi tek kişi yani bi kaç kişinin kullanmasıyla olmaz bu kilitleme olayı ancak daha evvel duymadım kitli derken ayrı bir parça mı takılıyor diyorsunuz telefon sinyallerini pas eden bir sistemden bahsediyorsanız benim haberim yok sanmıyorumda böyle birşey olacağına...

airbus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha sonradan takılan kitten bahsediyorum.
öyle duydum çünkü.
suan da araçlarda fabrika cıkışlı o sistem var ki sorun olmuyor,
diye düşünüyorum.

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayir şu Andaki Araçlardada O Olay Yok Yok çünki Avrupada Olanlar (istanbulun Avrupa Yakasinda Olanlar Hariç)cep Telefonunu Arabada Kullanmiyorlar Birakin Bizim Gibi Hiç Kullanmiyorlar Bizimkiler Cep Telefonunu Müzik Dinlemek Için Kullaniyorlar Yani Amacina Uygun Deil

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni araclarda kit falan yok

93 lerden sonra çıkmıstı bu cep telefonlar ozmanlarda abs li arabalarda yeni

bi yayılmıştı o abs kilitleniyor lafı arabaya binmeden telefonu kapatırdık konusacagımız zman iner arabadan een az 5m uzaklaşıp konusurduk

cep telefonu sinyalleri bize bile zaarar veriyo elbette arabalara verir ama büyük yada bir anda olcak sorunlar diil

şimdi arabada herkesin telefon kullanmasının nedeni bi sorun olmadıgını gördükleri için rahatca konusuyorlar ihtimal az da olsa var ama

yeni araclardada telefon kiti yok ;)