Cem garipoğlu yakalandi!

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar sevindim anlatamam bugun aldığım en güzel haberdi..Adi şerefsiz insan kılığından çıkmış vaziyete bak!

bunu içerde yerler zaten 2 sene yatsa bile 2o yıl gelir ona..içerdeki insanlarda bir mahkum olabilir ama onlarında kalbi var!

Merak etme arkadaşım, onu nereye koyacaklarını ve ne şekilde iyi hizmet edeceklerini çok iyi bilirler.İçerde dışardaki gibi bi hayat sürer.Olay unutulduktan sonra,bu 6 ay olur 1 yıl olur serbest bırakırlar.Zaten o tarihten sonra yolda da görse kimse tanımaz.Malesef ülkemde para konuşuyor. :S

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıcerı gırecegı de mechul ya. paşama studyo daıre hazırlamışlardır ıcerde.. neyse zengının parası zugurtun cenesı hıkayesı olmasın bu. sonuc ıtıbarıyle teslım olmuş. bakalım ıfadesını 4 gozle beklıyorum

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Cok merak ediyorum, Turkiye nin bu cocuga nefreti isledigi cinayetten dolayimi, yoksa cogunlugu fakir olan toplumun zenginlere karsi olan kiskancliktan dogan ofkenin disa vurumumu ? Bana sanki ikinci kisim cok daha agir basiyormus gibi geliyor....

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ailesi zaten polisle anlaşarak teslim etmiş.

Paşalar gibi bakarlar ona içerde, kaçak hayatından çok daha rahat yaşayacaktır...

Olayın perde arkası çok karışık ve çok karanlık ...

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaşı 17 olduğu için fazla ceza alamıyo zaten 10 sene falan yatacak çıkacak işte daha bitmez bu haber

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dikkat ettim sakalları pek uzamış 17 yaşında cocuk diyorlar bence 17 felan değil bu çoçuk yaşı küçültmüş olabilirler...bu sakalla dışarda gezmediği de kesin!

belki burda bulamaz cezasını,kimse veremez ona yaptığı hatanın cezasını ama unutmayalım fani dünya burası..

diğer taraf da ne yapıcak?bu cocuk rahat uyuyamıyordur bile...hayatını mafetmiş!
mezarında da rahat uyumaz..

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paşalar gibi bakarlar ona içerde, kaçak hayatından çok daha rahat yaşayacaktır...

KEsinlikle katılıyorum. Az biraz içerdeki ayrımcılığı bildiğim için ona nasıl davranılacağını ne gibi ayrıcalık gösterileceğini çok iyi tahmin ediyorum. Bir kere kesinlikle normal mahkumların yanına hava aldırmaya bile çıkarılmayacaktır o çocuk çıkarsa ne olacağını gardiyanlar bile çok iyi biliyorlar.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dikkat ettim sakalları pek uzamış 17 yaşında cocuk diyorlar bence 17 felan değil bu çoçuk yaşı küçültmüş olabilirler...bu sakalla dışarda gezmediği de kesin!

belki burda bulamaz cezasını,kimse veremez ona yaptığı hatanın cezasını ama unutmayalım fani dünya burası..

diğer taraf da ne yapıcak?bu cocuk rahat uyuyamıyordur bile...hayatını mafetmiş!
mezarında da rahat uyumaz..

Karşımda sürekli habertürk kanalı açık erkan. Sürekli gelişmeleri takip ediyorum. :D Güya 7 ay boyunca evden hiç çıkmamış perdeyi bile açmamış. Sadece yemek yiyip tv izlemiş. Zaten tipide biraz onu gösteriyor. Bedeni çok beyaz hiç güneş görmemiş gibi. Ama sakallarından dolayı ne düşünülür kimlerden gibi gözükür bilemem.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok merak ediyorum, Turkiye nin bu cocuga nefreti isledigi cinayetten dolayimi, yoksa cogunlugu fakir olan toplumun zenginlere karsi olan kiskancliktan dogan ofkenin disa vurumumu ? Bana sanki ikinci kisim cok daha agir basiyormus gibi geliyor....

evet ikinci durum daha ağır basıyor ama sebep onda var bende yok davası değil... parası olduğu için normal insanlardan ayrı tutulması, suç işleyebilmesi, işlediği suçun cezasının bir çok kişinin parasının yetmeyeceği meblağlarla karşılanması.. falan filan iştee... kıskançlık değildir bu olsa olsa adalet istemek olur... yoksa günde 10 kişi ölüyor kimin umrunda...