çekici parası yanlış park araç çekme

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün baldız c3 ü çektirmiş. gece almaya gittik otoparkçılara bi ton saydırdım janta kelepçe takmışlar diye adamlar binpişman oldular nerdeyse borçlu çıkıyorlardı.:) stres attım 55 tl ye:)
şimdi ilginç yanı 50 tl çekici8 otopsrk parası dediler. baldız avukat makbuzda hata yapmışlar başkasının makbuzu falan diye kabul etmedik karıştırdık orayı bi güzel bin pişman oldular 55 attık aldık makbuzu çıktık...
sonra yolda aklıma şu geldi 55 verdik biz ama bunun trafik cezası olayı yokmu. onu nasıl kestiler. çünki almaya gece gittik polis falan yoktu. ceza evemi gelir. çünkü bazen yolda görüyorum polisler foto çekip aracı yüklüyorlar...
başına gelip sonra hatalı park parası eve gelen oldumu...

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eve ceza gelir dediler bana, arkadaşım belkide gelmez dedi yani birazda polisin insafına mı kalmış bilemiyorum.. 2 3 ay önce çektiler benim arabayı daha ceza gelmedi, bi de ramazanda çektiler o zaten gelceksede daha gelmez :D

bide geçen bi trafik polisiyle sohbet ettik , bi abinin oğlu.. dedi ki polis yolluo cezaları maliyeye çuval çuval adamlar uğraşmıo orda bekliyo, ama bu ilerde bu ceza sana ulaşmıycak anlamına gelmez dedi.. bekliyoruz inş gelmez..

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
dediğiniz gibi sadece çekici ve park ücreti ödemişsiniz.cezanız daha sonra eve gelecektir.aynısı bizim başımıza da geldi.yalnız bizim ceza 2 ay içinde geldi.

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ceza gelmiyor;sadece çekici ve otopark parası ödüyorsunuz bana 2 defa oldu ilkinde 45 tl sonuncusu 1 ay önce 60 tl ödedim

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla aynısı olur mu bilmiyorum ama bizim eski aracın ogs cezasi borcu. tam 10 yil sonra geldi..
evet 10 yil sonra eve ogsden kaçak geçiş yaptiniz diye geldi..

bundada oyle olur mu bilemiyorum tabiki. ama bence gelmez.. ogs gibi direk sisteme aktarilmiyordur

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha sonra adresinize ceza gelip gelmeyeceğini öğrendiniz mi acaba ? çünkü bize geldi de..
ilk çekici 2007 de olmuştu hala gelmedi
2009 1 ay önce oldu hala bir şey yok

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eve geliyo da bazen plakayı tutanaktan okuyamıyolar yanlış eve geliyo :)
babama denizliden park cezası gemişti 20 ile başlayan plakayı 26 gibi okumuşlar :) araba hayatında denizliyi görmemişti araştırınca polisin 0 ı düzgün yazmadığından 26 okunduğunu tesbit ettik

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende temmuzun 3 ünde çektirmiştim aracı hala eve cezası gelmedi 50 lira otopark ödedim ceza eve gelcek dediler 60 lira cezası varmış gelcek hala bekliyorum. gerçi gelmesine gerek yok gelmezse daha iyi olur para yok zaten param olduğunda yatırcam :D