CDR 2005 Corsa C ?

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
CDR 2005 (Altta resmini paylaşıyorum) oto teybi alsam ebay dan, 2001 Corsa C aracıma cuk diye olur mu? Yani ekranı değiştirmem de gerekecek mi ?
Ebay dan alıcam, belki kodu olmayacak, önerileriniz ?

Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

$_12.JPG

Benim şu anki teybim bunun aynısı kaset çalarlısı.

savastank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba, bende corsa c 2004 var teybimi yeni değiştirdim. bende snn gibi orjinal birşey düşünüodum fakat bi çok arkadaşım teyp almamı tavsiye etti 4 gun önce pioneer 5450 aldım cerceve ile montajını yaptırdım. usbli ve orjınal teypten kat kat ustun ses kalıtesı var orjınal hoparlorlerı değiştirmene gerek kalmıyor. anladğim kadarıyla orjınallıği bozulmasın ıstıosunki bnmde dusuncem oydu fakat suan kesınlıkle fıkrımı değiştirdim. yınede orjınal ıstersen sen bilirsin :)

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba, bende corsa c 2004 var teybimi yeni değiştirdim. bende snn gibi orjinal birşey düşünüodum fakat bi çok arkadaşım teyp almamı tavsiye etti 4 gun önce pioneer 5450 aldım cerceve ile montajını yaptırdım. usbli ve orjınal teypten kat kat ustun ses kalıtesı var orjınal hoparlorlerı değiştirmene gerek kalmıyor. anladğim kadarıyla orjınallıği bozulmasın ıstıosunki bnmde dusuncem oydu fakat suan kesınlıkle fıkrımı değiştirdim. yınede orjınal ıstersen sen bilirsin :)

Kardeşim hayırlı olsun. Takıntılı biriyimdir :) orijinal olacak illaki. Ve direksiyon kumandası lüksünden vazgeçemiyorum. Sanırım senin direksiyondan kontroller boşa çıktı bu durumda ?

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim hayırlı olsun. Takıntılı biriyimdir :) orijinal olacak illaki. Ve direksiyon kumandası lüksünden vazgeçemiyorum. Sanırım senin direksiyondan kontroller boşa çıktı bu durumda ?

İnanın bu konuda benim kadar takıntılı olamnazsınız. Ben bu olaya 3 sene önce denedim ve başka orjinal teyp vs getirttim ebay dan ama sonuç vahim.

Pioneer yada sony alırsan direksiyon kumandalarını aktif edebilirsin. Arkadaş aparat yapıyor 70 TL civarı sanırım. Canavar gibi çalışıyor. Al bi pioneer kafan rahat olsun. CD olayı bitti. Ayrıca MP3 de çalmayacak o teybi alırsan.

savastank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğrudur orjınal olmasına bişi diyemem ama pioneer vs teyplerınde avantajı var sonuçta ve kumandalı modelleride var. orjınal olsun dersen navıgasyonlu multimedya oynatıcı al maddı durum zorlamazsa :D benım durum musaıt olsa onlara bakıyordum ama kısmet ıste :D

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
UUVvvvv pıoner 5450 400 tl lik teyp mişşş...
Ben hala orijinal diye tutturuyorum arkadaşlar :D Ekran değişecekmi peki CDR 2005 alırsam ?

west_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aux girisi olmuyor mu bu teyplere. Mobilden girdigim icin link veremiyorum youtube ye girip kaset calara usb takma gibi bisey yazin ve izleyin :thumbup:

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aux girisi olmuyor mu bu teyplere. Mobilden girdigim icin link veremiyorum youtube ye girip kaset calara usb takma gibi bisey yazin ve izleyin :thumbup:

İzledim kardeşim o videoyu. Zonguldaklı bir usta yapıyor hatta işlemi. Kangoya bağlıyorlar. Fakat onda da direksiyondan sadece sesi kontrol edebiliyorsun. Parça değiştiremiyorsun.

west_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi oyle de bu devirde de kaset ve cd kalmadi artik. Orjinallik guzeldir ama hayatini yan sanayi kolaylastiriyorsa ona gecmek lazim diye dusunuyorum. Tabii takdir senin

snn77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba

Corsa C 2004 aldık bir hafta once teypi CAR2004, kaset :maden: aux girişi yapacağım, sökme aparatını bekliyorum onumuzdeki 3-4 günde gelecek ebayden aldım 1-2 lıra tutu :D.

yapınca detayli anlatacam herkez fayda görusun