cd400 plusa usb girişi sonradan takılır mi

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
selam arkadaşlar aracım 2015 business paket araçta usub ğirişi yok. ancak sport pakkete de cd400 plus var ama usb girişi var. acaba istesem bende taktırabilir miyim yada daha orjinal bir çözüm bulan var mı

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: cd400 plusa usb girişi sonradan takılır mi

En güzel çözüm navigasyon, senin eski araçta vardı almadın onu heralde

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Yok maalesef almadım

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kenan kardeşim normalde navigasyon en iyi çözüm Hakan bey in tavsiye ettiği gibi ama durum şimdilik müsait olmayabilir.
Bu durumda birkaç çözüm var tabiki idareten

Örneğin Aux u usb ye çeviren cihazlar var bunun montajını yapan yerler var ama içine sinermi bilmiyorum cihazlar linkteki gibi
http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=aux+usb+çevirici

Bu ürüne bu kadar para verilirmi tartışılır aynı işi aux la da yapmak mümkün karar tamamen sana ait

Bir diğer çözüm ise aslında benim hep aklımda olupda uygulamaya geçiremediğim navigasyon olduğu için, Aracına tableti bağlamak ilk seçeneğe göre hem görsel açıdan hemde kullanım alanı genişliği açısından çok çok daha fazla işini görecek birşeydir

1 adet boyutunu senin belirleyeceğin tablet 1 adet cam tutacağı birde aux kablosu
Tableti de ister navigasyonda kullan ister video klip aç ister mp3 dinle istersen internetini kullan

Aux kablosunu aracına tak yeterli bunu kullanan ve yapan birçok kişi tanıyorum ve hem ucuz hemde kullanım amacı olarak multimedya cihazından bile daha üstün ve dokunmatik hassasiyeti oldukça iyi olacaktır. Tek dikkat edeceğin nokta ise Aux kablosu kaliteli olsun 30-40 liralık bir kablo işini görecektir.

Örnek resim