CD30'a AUX girisi

recordit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaslar,

CD30 a aux girisi bakiyorum ama hep ekipmanlar ve bilgiler CD30 mp3 icin. acaba CD30 modeline (astra h 2009) aux girisi yapabilirmiyim? Ayrica cd changer varmidir?

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda olsaydınız size bir yer önerebilirdim. ben yaptırdım ve şu an 4 hoparlörden ses alabiliyorum. teybin telefon girişleri kullanıldı.
nasıl ve nereye lehim yaptığını vs bilemiyorum. yanında değildim ustanın yaparken. fırsatım olsa açıp resim çekeceğim ama bir türlü fırsat bulamadım.

recordit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd 30 mp3 icin aux girisleri var. ama ben internetten bakiyorum. cd30mp3 icin adapter bile var. acip monte ediyorsun sana giris sagliyor. ama cd30 icin bulamadim. hep anlatilanlar cd30mp3 icin. acikcasi lehim falan da yapmak/yaptirmak istemiyorum.

Arastirmaya devam.
Arkadaslara cok tesekkürler...

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd 30 mp3 icin aux girisleri var. ama ben internetten bakiyorum. cd30mp3 icin adapter bile var. acip monte ediyorsun sana giris sagliyor. ama cd30 icin bulamadim. hep anlatilanlar cd30mp3 icin. acikcasi lehim falan da yapmak/yaptirmak istemiyorum.

Arastirmaya devam.
Arkadaslara cok tesekkürler...

CD30 mp3 için bahsettiğiniz adapter ile ilgili link verebilir misiniz merak ettim.
CD30 MP3 başlığından ben pek anlayamadım olayı.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
CD30 mp3 için bahsettiğiniz adapter ile ilgili link verebilir misiniz merak ettim.
CD30 MP3 başlığından ben pek anlayamadım olayı.

eger tahminim dogru ise densiondan bahsediyor...
http://www.ebay.de/itm/Dension-Gate...02476584?pt=Kabel_Stecker&hash=item4ced85b228

burda turkiye uygulamasi var ama daha montaji yapmamis arkadas...

http://sukru52.blogspot.com/p/astra-h-dension-uygulamasi.html

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben dension ürünlerini inceledım ...cd 30 uyumlulugu sadece 9 tuş radyolu modellere bilginiz olsun..