cd300 şarkı seçimi

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cd 300 de mp3 çalarken istediğimiz şarkının  numarasını nasıl seçiyoruz arkadaşlar bilen var mı? Tek tek atlatmaktan bıktım artık  madd

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cd300 şarkı seçimi

En kolay yolu büyük düğmeyi çevirmek

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Lanet olsun bu opelin şu saçma politikasına yıl 2013 astra j gibi bir araca o kadar tuhaf şeyler yapmışlar ki insan anlam veremiyor. Aynen şarkıları tek tek geçeceksiniz ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı opelinki. Bizim araçlar edition olunca dogal olarak bu tip şeyleri sunuyor opel.Şükür navigasyonu mu taktırdım bu sorunlardan kurtuldum arkadaşlar Allahım olmayanlarada nasip eder bu navigasyon cihazını araba level atlıyor resmen

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yani cd 300 de öyle bir özellik olmadığı anlaşıldı

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zaten bu cd300 imal eden zihnıyetten bu araca boyle bır yılda takan fırmaya kadar her actgımda gıydırıyorum basarsın radyo donar kapat aç gelir ekranı desen bıır satır ozellik desen dıyecek bırsey yok ver Allahım ver.. 31agryyy 31agryyy

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Zaten bu cd300 imal eden zihnıyetten bu araca boyle bır yılda takan fırmaya kadar her actgımda gıydırıyorum basarsın radyo donar kapat aç gelir ekranı desen bıır satır ozellik desen dıyecek bırsey yok ver Allahım ver.. 31agryyy 31agryyy

Sizin cihazda bir problem var bence. Benim de aracım edition 14 aydır kullanıyorum, bir kez bile kilitlenmedi CD300. Tamam eski yüzlü, çok özelliği yok ama başlangıç paketi aldık bunu bilerek sonuçta.
Ne kadar ekmek o kadar köfte :) İnsan diler ki herkes en dolusunu alabilsin :)

Ama dediğim gibi 1 kez bile donma yaşamadım.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Sizin cihazda bir problem var bence. Benim de aracım edition 14 aydır kullanıyorum, bir kez bile kilitlenmedi CD300. Tamam eski yüzlü, çok özelliği yok ama başlangıç paketi aldık bunu bilerek sonuçta.
Ne kadar ekmek o kadar köfte :) İnsan diler ki herkes en dolusunu alabilsin :)

Ama dediğim gibi 1 kez bile donma yaşamadım.

Radyoda yapıyor kayıtlı olan kanallara bastgımda beklıyosunn aval aval kı ses gelsın dıyee kapatıp acıyorum duzelıyorr cok da sorun yok ama insan özenmıyor degıl kesek ust donannımını alsaydım neysekı navı taktırıp gececegım

enigma33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuyu dağıtmış gibi olmayayım ama İngiliz Astra forumlarını da takip ediyorum. Ben de CD300 ile ilgili bir soru sormuştum. Cevap şu oldu: "İngiltere'de (Vauxhall) Astra'lar minimum CD400 ile fabrikadan çıkıyor, burda yardımcı olamayız."  :( :( :(  31agryyy 31agryyy 31agryyy

İlerde bir navi de ben düşünebilirim valla kısmet artık  ::) ::) ::)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dua edelim kasetçalar koymamışlar bir de cd300 ü beğenmiyoruz mp3 bile çalıyor daha ne olsun  :D :D :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Dua edelim kasetçalar koymamışlar bir de cd300 ü beğenmiyoruz mp3 bile çalıyor daha ne olsun  :D :D :D

Kızaklı teypte koyabilirlerdi. Ama teybi biz alacağız. (:)