CD30 mp3 sorunu...

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba... Bendeki 2008 model astra h arabamdaki mp3 çaları, aux konumuna getirdiğimde hafif cızırtılı bir ses geliyor. önceleri bu ses yoktu fakat dün arkadaşın mp3 çalarını aux girişinden bağlayıp dinledikten sonra, kabloyu çıkardık ve bu ses gelmeye başladı. sorun nedir acaba....?
Teşekkürler... Selamlar...

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevaplayacak arkadaş yok mu? 18 arkadaş bakmış 1 arkadaşım cevaplamamış...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
aux giriş işine yabancıyız:) bir şeyler duyarsam paylaşırım..

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba... Bendeki 2008 model astra h arabamdaki mp3 çaları, aux konumuna getirdiğimde hafif cızırtılı bir ses geliyor. önceleri bu ses yoktu fakat dün arkadaşın mp3 çalarını aux girişinden bağlayıp dinledikten sonra, kabloyu çıkardık ve bu ses gelmeye başladı. sorun nedir acaba....?
Teşekkürler... Selamlar...
servise sor bence....Aux girişinin yuvasında problem olabilir....

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için teşekkürler. içerdeki cızırtı biraz sinir ediyor da o yüzden soruyorum :(:sorry:

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servise sorayım o zaman ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim....
selamlar...

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için teşekkürler. içerdeki cızırtı biraz sinir ediyor da o yüzden soruyorum :(:sorry:

bende de aux var o kadar ugraştım ,ilk aldıgım günlerde sürekli labtop filan baglardım..hiç cızırtı olmadı.zaten cızırtılık bir durumuda yok.sonuçta bir delik:)Bence o girişte bir problem olmuştur.Nasılsa garantide araç.Git göster.

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aux var o kadar ugraştım ,ilk aldıgım günlerde sürekli labtop filan baglardım..hiç cızırtı olmadı.zaten cızırtılık bir durumuda yok.sonuçta bir delik:)Bence o girişte bir problem olmuştur.Nasılsa garantide araç.Git göster.
ilginiz için teşekkürler. Servise götüreceğim... Selamlar...

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba;
dün (08.03.2008 tarihinde) iskenderundaki opel servisine yukarıdaki bahsettiğim sorun için arabamı götürdüm. servisteki usta sorunun ne olduğunu sorunca cd çaların aux kısmını açtım ki cızırtıyı duyalım diye. aux kısmını açar açmaz usta hayatında ilk defa görmüş gibi bana aux un ne olduğunu sordu :eek:. ben de ustaya sanki usta benmişim gibi aux girişinin ne olduğunu anlattım :). anladığından tam emin değilim ama sorunu anlattım. usta mp3 player ı takmamı söyledi ve dediğini yaptım ve kabloyu takar takmaz cızırtı kesildi. kabloyu çıkarınca cızırtı tekrar başladı. hayatında ilk defa aux girişinin ne olduğunu görmeyen usta bana "bu olayın bir sorun olmadığını ve aux un pek kullanılan bir yer olmadığını, eğer müzik çalarken cızırtı gelirse o zaman bakarız" dedi. ben de servisten ayrıldım. şimdi sorun şu :
1- hayatında ilk defa aux girişi gören bir kişiye nasıl inanayım.
2- arabayı çalıştırdıktan sonra aux taki bu cızırtı beni çok rahatsız ediyor.
3- belki bu sorun size önemsiz gelebilir ama biliyorsunuz ki sinek küçüktür ama mide bulandırır.
4- ustanın konuyu bilmemesi opel servislerine olan güvenimi biraz sarstı
ve son olarak:)
5- bana bir yol gösterin ve ne yapayım...

Şindiden teşekkürler. Selamlar...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar konuyla pek ilgili değil ama cd30 mp3 çalar da karışık müzik çalma özelliği var mı?