CD30 Mp3 çalarların Mp3leri okuması için çözüm (resimli anlatim)

appileh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaw ustalarim bukadar ugrasman .. Ashampoo burning studio 2010 indirin ve mp3 yapin. Bitti.

tciger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ccr 2006 teyplerde bu olay çalışmadı muhtemelen mp3 desteği yok. :(

ECHOES35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşım haokah'ın emeğine sağlık , çok faydalı bilgiler sunmuş bizlere. Bu konuda benim de nacizane bir tavsiyem var. Mp3 diski oluştururken "ashampoo" denen programı kullanın ve en önemlisi yazım yapılacak cd kesinlikle teflon olsun (yazım alanı siyah) 10x hızla yazılsın. Bu şekilde yaptığım cdleri aracımdaki cd30 mp3 çok rahat okudu. bilginize.

der opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen tarif edildiği şekide yazdım arkadaşlar ama 45 dk dan sonra yine hata veriyo
nedendir acaba bilgisi olan var mı?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
aynen tarif edildiği şekide yazdım arkadaşlar ama 45 dk dan sonra yine hata veriyo
nedendir acaba bilgisi olan var mı?
yüksek sesle dinledikten sonra 45 dakikada aşırı ısınmadan dolayı ana ünite kendini kapatıyor olabilir.
verdiği hata nedir?

AfterRain

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kitapçıkta 256 kb üzeri bit rate oranına sahip mp3 dosyalarının okunmadığı yazıyor. Henüz denemedim ama gerçekten okumuyor mu?

orcunakyol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8 adet cd harcadım hala okutamadım denemediğim şey kalmadı. Bu yöntem için cd yaz dediğimde 1 saat oldu hala yazmaya başlamadı okuyucu bir hızlanıyor bir susuyor anlamadım bir tek bunu deneyemedim cd 30 teyp var.

orcunakyol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun uğraşlarım sonucu arkadaşlar TDK nın cdleri ile yaptım işlemi. Nero 12 ile ses cdsi oluşturdan yazma hızı 4x okuma hızı 4x yaptım veri doğrulama tikini açtım ve yazdırdımsonuç sıkıntısız cdlerim oldu : )