Cd30 mp3 aux-double teyp

aziz zoriç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABA ARKADAŞLAR ARACIM 2005 MODEL ASTRA H CD30 MP3 TEYP VAR.BİLİYORSUNUZ BU TEYP DE AUX YOK BENDE EXTERNAL YAPTIM ŞİMDİ TELEFONUMU BAĞLAYIP MÜZİK DİNLEYEBİLİYORUM :rakir: ŞİMDİ İSE DOUBLE TEYPİN EKRANINI ÇERÇEVİSİNDEN AYIRIP GID EKRANIN ORAYA MONTAJLAMAK İSTİYORUM.NAVİGASYON BLUETOOTH DVD GERİ GÖRÜŞ HEPSİ OLACAK ;) GID EKRANIDA YUKARI İÇ AYDINLATMA TUŞLARININ ORAYA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.BU DOUBLE EKRANIN MONTAJINI DAHA ÖNCE YAPAN OLDUMU ARANIZDA BAĞLANTILARI FELAN NASILDIR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

aziz zoriç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sİzİn yaptiĞiniz gİbİ deĞİlde orjİnal teypİ kullanmak İstİyorum.ekrani yukari alacam.orjİnal teyp le double erkan sadce aux danmi haberleŞİyor yoksa farkli baĞlantilar olacakmi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal teyp duracaksa mutimedyanın ekranını hadi yukarı aldınız gövdesini nereye koyacaksınız peki

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alp48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sİzİn yaptiĞiniz gİbİ deĞİlde orjİnal teypİ kullanmak İstİyorum.ekrani yukari alacam.orjİnal teyp le double erkan sadce aux danmi haberleŞİyor yoksa farkli baĞlantilar olacakmi

özel msj atmışsınız cevap gönderdim. Aux ile tablet montajı yapmak daha uygundur. Oem teyp taktığınızda aux ile bağlayıp çift teyp kullanmak eziyet olur sadece :)