cd30 mp3 arıyorum

storm350

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun,
Her hangi bir sorun çıktımı bağlarken ve bağladıktan sonra birde kod işini nasıl hallettiniz ?
yok arkadaşım her hangi bir sorun olmadı bunu bağlıyan ustaya bende sordum aynı soruyu istersen şahin e bile bağlarım dedi :D

güzel olmuş gülegüle kullanın.. alttaki klima düğmelerinin kenarlarınıda boyasaydınız keşke.bende kül grisi ne boyatmayı düşünüyodum aynı yerleri,buda güzel olmuş. birde boyayı yaptırdınız sanırım kodu falan nedir piyano black desen yapıyolarmı?

Klima düğmelerinin kenarlarını boyayamadım tek parça olduğu için eğer çift parçalı olsaydı boyatıcaktım.boyanın kodu yok kardeşim siyah boyanın üstüne 2 3 kat cila attı boyacı.

cihazdaki tek sorun direksiyon kumandalarını aktifleştiremedi usta oda büyük ihtimalle programlamadan kaynaklı şimdi onu araştırıyorm.

crygrkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok arkadaşım her hangi bir sorun olmadı bunu bağlıyan ustaya bende sordum aynı soruyu istersen şahin e bile bağlarım dedi :D

Klima düğmelerinin kenarlarını boyayamadım tek parça olduğu için eğer çift parçalı olsaydı boyatıcaktım.boyanın kodu yok kardeşim siyah boyanın üstüne 2 3 kat cila attı boyacı.

cihazdaki tek sorun direksiyon kumandalarını aktifleştiremedi usta oda büyük ihtimalle programlamadan kaynaklı şimdi onu araştırıyorm.

İzmirde mi yaptırdınız, eger izmirde yaptırdıysanız ustanın adresini ve maliyetini ögrenebilirmiyim ?

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

direksiyon düğmeleri daha önceden varmıydı yoksa direksiyonudamı yenilediniz?
eğer direksiyonu yeni taktıysanız aktif olması için cd 30 ile direksiyonun altındaki makarayıda değişmen gerekiyor düğmeleri iletmesi için.

storm350

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmirde mi yaptırdınız, eger izmirde yaptırdıysanız ustanın adresini ve maliyetini ögrenebilirmiyim ?

Teybi izmirde 6.sanayide nedim usta var ona taktırdım dükkanın ismi aklımda değil nil otogazın karşısında zaten izmirde yapan 2 usta biliyorum biri nedim diğeri 1. sanayide tuncay usta ilk tuncay ustaya gittim işlerim yoğun uğraşamam diyip nedim ustaya o yönlerdirdi. maliyeti 165 tl CD30mp3 / 200 tl 2004 model araçtan çıkma bilgi ekranı / 200 tl montaj / 50 amfi dönüştürücü / 50 tlde soket e verdim biraz tuzlu oldu ama değdi diyebilirim birde direksiyon kumandalrını aktifleştirebilseydi.

direksiyon düğmeleri daha önceden varmıydı yoksa direksiyonudamı yenilediniz?
eğer direksiyonu yeni taktıysanız aktif olması için cd 30 ile direksiyonun altındaki makarayıda değişmen gerekiyor düğmeleri iletmesi için.
yok kardeşim direksiyon değişmedi orjinalinde kumandalar vardı ama orjinal teyp philips car2005 di. forumda araştırdım mokia isimli kullanıcı bir aparat yapıyormuş direksiyon kumandaları için ama istanbulda usta

Son düzenleme:

crygrkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teybi izmirde 6.sanayide nedim usta var ona taktırdım dükkanın ismi aklımda değil nil otogazın karşısında zaten izmirde yapan 2 usta biliyorum biri nedim diğeri 1. sanayide tuncay usta ilk tuncay ustaya gittim işlerim yoğun uğraşamam diyip nedim ustaya o yönlerdirdi. maliyeti 165 tl CD30mp3 / 200 tl 2004 model araçtan çıkma bilgi ekranı / 200 tl montaj / 50 amfi dönüştürücü / 50 tlde soket e verdim biraz tuzlu oldu ama değdi diyebilirim birde direksiyon kumandalrını aktifleştirebilseydi.

Sizin önceden bilgi ekranınız yokmuydu, yoksa uyum sorunu oldugundanmı bilgi ekranı aldınız ?

storm350

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi 2004 model ve üstü bir araçtan çıkma bilgi ekranı gerekli 2001 model arabamdaki orjinal bilgi ekranı ile uyum sağlamıyor CD30Mp3.

Dreamania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıkma Corsa cd çalar arıyorum

Çıkma Corsa cd çalar arıyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaslar var mi? Elinde cd calari olan fiyatini belirtebilir ya da montajini yapabiliyor olanlar bilgi verirse cok sevinirim.

Bazi sitelerde cdr2005 buldum ama forumda her cd calarin hepsine uymadigi bazi sorunlar oldugu yaziyor. Benim aracimda direksiyondan kumanda yok ama cd calarin bilgisinin bilgi ekraninda olmasi gerekiyor. Bu konuda da uyumsuzluklar varmis.

Cevaplarinizi rica ediyorum

onikibucuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'da cd çalar montajı yapan iyi bir yer bilen var mı acaba? Ben de cc20 teybimi değiştireceğim de bu cd çaları tanıtma işini falan yapacak iyi bir usta arıyorum ankara'da ayrıca cd çaların montajını yapacak.

sakin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd 30 mp3 playerın çıkması alındığında cd okumada sorun çıkarsa ne yaparız ? benm cd 30 mp3 player okuma sorunu çıkarıyor, takılıyor, atlatıyor.sıfırına 1,5 - 2 bin arası fiyat verdiler.