cd30 mp3 arıyorum

storm350

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim kardeşim arkadaş yolladı. ustaylada konuştum 2004 model veya üstü corsa bilgi ekranıda almam gerekli imiş onu araştırıyorum teşekkür ederim.

junoir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim kardeşim arkadaş yolladı. ustaylada konuştum 2004 model veya üstü corsa bilgi ekranıda almam gerekli imiş onu araştırıyorum teşekkür ederim.

bende 2005 model ve üstü diye duymuştum ... bende cd30 mp3 player arıyorum bulamadım hala

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Junior Durumun nedir? Halledebildin mi?
Eğer aldığın teyp Astra çıkması falansa Corsaya uymaz.. (Teyp önü Eğimli ise Astra,Zafira düz ise meriva corsa yada tigra çıkmasıdır)
Aracın 2005 -2006 model ise ekran değiştirmene gerek yok.. Tech 2 ile programlatman yeterlidir.

storm350

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Junoir Arkadaşın verdiği numarayı aradım tuncay ustayla pazartesi görüştüm
ekranın değişmesi gerektiğini söyledi çıkma ekran buldum ustaya gösterdim ekranın arkasındaki seri numarasından herhangi bir opel servisine sormamı eğer ekran cd30mp3 lü bir araçtan cıkmaysa teybin Astra H ve ya corsa olması fark etmez ayarlarım dedi .

Ben ustanın yalancısıyım ekranı yarın arkas opele sorduracağım bakalım ne cıkıcak. ona göre haberdar ederim.

junoir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Junior Durumun nedir? Halledebildin mi?
Eğer aldığın teyp Astra çıkması falansa Corsaya uymaz.. (Teyp önü Eğimli ise Astra,Zafira düz ise meriva corsa yada tigra çıkmasıdır)
Aracın 2005 -2006 model ise ekran değiştirmene gerek yok.. Tech 2 ile programlatman yeterlidir.
yok hocam şehir dışındayım daha ... ilgilenemedim mayıs ayında dönücem o zaman bakıcaz artık yollar kaset çalarla bitmek bilmiyor :D

crygrkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende sizin gibi kaset çaları degiştirmek istiyorum anlamdıgın bikaç şey var, Aracım makyajlı 2005 combo
Araç da aşagıdaki cc20 muvcut , bunu cd 30 mp3 ile degiştirdigimde
anladıgım kadarıyla
1.teyp in kodunun kırılması gerek
2. Ekran uyumu, anlamadıgım aracın kendi üzrindeki ekran uyum saglamıyormu ?

yanlışlarımı düzeltirmisiniz?

şuandaki teyp im

cc20.jpg

Son düzenleme:

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de cc20 mevcut. İki yıldır ön zemini düz cd30mp3 arıyorum ama yok denecek kadar az ne yazık ki. Corsa D için ön tarafı çıkıntılı olanlardan çok var. Corsa C için olanlara da çok yüksek fiyat çekiyorlar.

crygrkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servislere fiyat soranlar çok yüksek fiyat söylüyorlar, niye bukadar pahalıya geliyor bu teypler, Türkiye ye özgü bi durummu yoksa her ülkede aynımı bu ?

Birde bir usta resimdeki gibi aux girişi yapıyormuş yaptırıp deneyen varmı ?
opelcc20aux.jpg

junoir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servislere fiyat soranlar çok yüksek fiyat söylüyorlar, niye bukadar pahalıya geliyor bu teypler, Türkiye ye özgü bi durummu yoksa her ülkede aynımı bu ?

Birde bir usta resimdeki gibi aux girişi yapıyormuş yaptırıp deneyen varmı ?
opelcc20aux.jpg
walla ben aux cıkışı ve bluetooth bağlatma olayına girişicem sanırım cd30 mp3 bulamadım çünkü ankara usta öneren varmı ?