cd çalar hakkında bilgi????

vectra278

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a arkadşlar ben mehmet siteyede yeni üye oldum aracımıda bi hafta önce aldım aracım opel vectra 2004 1.6 comfort aldım aracıma tesisat yapmaya niyetim var üzerindeki orjinal siemens cd çalarda anfi çıkışı mevcut mu yada anfi çıkışı sağlayabilirmiyiz o tarz cihazlar car bildiğim kadarıyla nasıl bi yol izlemeliğim yardımcı olursanız sevinirim:confused::confused::confused:

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Bende sokete takılarak orjinal teyplere anfi çıkışı sağlayan bir adaptör var ama car400 ve cdr500 için olduğunu sanıyorum. sizin teybinizde çıkış var mı bilmem ama yoksa bu tür bir adaptör kullanabilirsiniz

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yoktur amfi çıkışı

vectra278

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim..

peki bu tür bi adaptör performansı etkiler mi seste bozukluk falan benim tek isteğim ön konsolun orjinalliğinin bozulmasını istememem????

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
adaptör sadece teybin arkasına takılan bir soket. herhangi bir şey olacağını sanmam

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bilinen markalardan birini tercih et.teknik olarak sinyal kaybı olduğu doğru.ancak bizimki gibi seviyedeki sistemlerde bunu kulakla hissetmek mümkün değil pek.

vectra278

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilinen markalardan birini tercih et.teknik olarak sinyal kaybı olduğu doğru.ancak bizimki gibi seviyedeki sistemlerde bunu kulakla hissetmek mümkün değil pek.

haklısın katılıyorum performnasta kayıb olur ama o kaybı kestirmek bizim için zor olur anlaşılmaz yani
teşekkür ederim hepinize bi araştırayım iyi bi marka çeviriciyle naıl olur diye yaptıktan sonra gerekli açıklamayı yaparım