CD 400 Sistemi

• Konuyu başlatan ilsimsek
  • Başlangıç tarihi

acun1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD 400 Sistemi

iyi geceler arkadaşlar. ben biraz müzikle uğraşan biri olarak şunu söyliyim ses sistemi çok aman aman süper değil.fakat şuda bir gerçek bu sınıftaki bir çok araçtan daha iyi.kaldiki araç sürerken yola konsantre haldeyken müzik kalitesini çokta farkedecek bir duyma durumu olmaz diye düşünüyorum.ben şahsen hiç bir problem görmedim. araç sürerken rahatsız etmedi güzel fena değil.bundan ötesini istemek biraz hobi zevk meselesi bence..

iprlk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar ;
Aracım sport model ve sanırım cd400 müzik sistemine sahibim.
usb üzerinden müzik dinliyorum fakat usb de yaptığım klasörleri göremiyorum. Müzik sistemi bütün şarkıları klasörsüz gösteriyor. Sanırım cosmo için olan cd600 de klasörlere göre seçim yapılabiliyor.

Cd400 de bu özellik yok mu yoksa ben mi bulamıyorum acaba ?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iprlk link' Alıntı:
Merhabalar ;
Aracım sport model ve sanırım cd400 müzik sistemine sahibim.
usb üzerinden müzik dinliyorum fakat usb de yaptığım klasörleri göremiyorum. Müzik sistemi bütün şarkıları klasörsüz gösteriyor. Sanırım cosmo için olan cd600 de klasörlere göre seçim yapılabiliyor.

Cd400 de bu özellik yok mu yoksa ben mi bulamıyorum acaba ?

Usb'ye klasörlü atar iseniz ekranda en alta gelince klasör görünümü seçeneğinden klasör klasör görebiliyorsunuz. cd400 de mevcut bu özellik.

iprlk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Usb'ye klasörlü atar iseniz ekranda en alta gelince klasör görünümü seçeneğinden klasör klasör görebiliyorsunuz. cd400 de mevcut bu özellik.

selamlar , bilgi için teşekkür ederim. Açıkcası ekranda en altta klasör seçeneği göremiyorum , benim gözümden kaçıyor sanırım. müzik sisteminde bir foto çekerek ekran görüntüsünü iletme şansınız varsa çok mutlu olacağım , günlerdir bunu çözmeye çalışıyorum :(

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracımı yaşadığım şehire getirmedim o yüzden fotoğraf çekemem ama şöyle yönlendirme yapıyım. Usb takın zaten çalmaya başlıyacak. Sonrasında büyük orta tuşa basın. Sonra menü gelicek orta tuşu sola doğru 1 kere çevirin böylece listenin en altına ulaşmış olcaksınız. Klasör görünümü seçeneğinin bulunduğu satıra.

iprlk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Aracımı yaşadığım şehire getirmedim o yüzden fotoğraf çekemem ama şöyle yönlendirme yapıyım. Usb takın zaten çalmaya başlıyacak. Sonrasında büyük orta tuşa basın. Sonra menü gelicek orta tuşu sola doğru 1 kere çevirin böylece listenin en altına ulaşmış olcaksınız. Klasör görünümü seçeneğinin bulunduğu satıra.

çok teşekkürler , akşam kontrol edeceğim.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iprlk link' Alıntı:
çok teşekkürler , akşam kontrol edeceğim.

Rica ederim sıkıntısız bir şekilde bulursunuz. Ayrıca endeksleme bitmeden bakarsanız şarkıların ve klasörlerin çoğunu görmezsiniz endeksleme bitmesini bekleyin :)

iprlk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Rica ederim sıkıntısız bir şekilde bulursunuz. Ayrıca endeksleme bitmeden bakarsanız şarkıların ve klasörlerin çoğunu görmezsiniz endeksleme bitmesini bekleyin :)

selamlar , dün akşam gördüm klasörleri çok teşekkürler.

emre_sem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: CD 400 Sistemi

Arkadaşlar Merhaba,
2010 astra j kasa aracı yeni aldım.CD 400 teyp var üstünde.USB,AUX Telefon özelliklerini kullanamıyorum.İlk başlarda usb den müzik dinliyordum.Aux tuşu işlemini yapıyordu.Fakat şimdi hiç biri çalışmaz oldu.Fabrika ayarlarına çektim.AUX olsun usb olsun hiç devreye girmiyor.İlk aldığımdan bugüne telefonu hiç kullanamadım.Sadece phone tuşu mute işlemi yapıyor.Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: CD 400 Sistemi

Telefon tuşları var ama cd400 telefon bağlantısı yapmıyor. Usb ve aux için çare servis. Gereğinden yüksek fiyat isterlerse bütçe ayırıp naximex taktırmayı düşünebilirsiniz