CC20 yi çıkartıp yerine nasıl birşey yapabilirim..

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlar;

Arabamı biraz daha modern yapmak adına orjinal radyo/kasetçalarım CC20'yi değiştirmek için bir araştırmaya giriştim... :D

Öncelikle basit bir çözüm olan orjinal teybi sökmek, yerine uygun bir teyp çerçevesi takıp (maliyet 50-TL) içine Pionerr, JVC, Alpine, Sony (maliyet 150-400-TL arası) gibi bir teyp yerleştirmek ve keyfine bakmak (toplam maliyet 200-500-TL) ihtimalini bir kenara koymak istiyorum..

Necvax gibi navigasyonlu ne ararsan var biçiminde CİLLOP gibi görüntüsü olan fena fiyakalı artistik
biggrin.gif
bir şey yapmak istesem en düşük maliyeti OPEL modeli için 1,650-TL.. Yani aciippp pahalı..

Sizden bu aşamada bana fikir üretmenizi birşeyler tavsiye etmenizi sisteme zarar vermeyecek, bilgi ekranını bozmayacak, uyum sağlayacak, direksiyondan kumandası olan mp3,cd,usb,hafıza kartı bile tanıyan ve bilimum dosya biçimlerini tanıyabilen pahalı olmayan (maksimum 250-TL) teyp tavsiye etmenizi ama dalga geçmemenizi rica ediyorum..
biggrin.gif
Saygılarımla arz ederim.. (Resmi yazı gibi oldu
smile.gif
)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Forumda direksiyon kumandası aparatı satışı zaten yapılıyor.Bunu değerlendirip uygun ve beğenine kalmış bir pioneer alıp çerçeveyle kullanmak en mantıklısı.Fiyat aralığı 200-400 arası olur.Seçeceğin pioneer modeline göre değişir.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maliyet aralıgınız çok geniş:)

ön arka sub çıkısı olan dinleyerek tizini bassını begendiginiz bi teyp almalısınız

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oktay ve Buğra teşekkür ederim :)

Oktay benim araçta kasetçalar olduğu için direksiyon kumandası yok.. O aparat işime yaramaz diye düşünüyorum.. Ama bahsettiğin direksiyona takılabilen uzaktan kumandası olan bir teyp ise anladım bende öyle düşünüyorum..

Necvax ın maliyeti beni çok aşar.. Bende güzel bir çerçeve ve içine kaliteli bir teyp yakışır bakalım hayırlısı ;)

Son düzenleme:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
pioneer veya sony nin kart kumandalı modelleri var.fiyatları da 200 den başlıyor.