CC arızası

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CC arızası

drcoach link' Alıntı:
Evet, sorun giderildi.
Fazla vaktim olmadıgı için, ve de aracı da oradan aldığım için Reis'e gittim. Orada Serkan Usta var, ilgilendi sagolsun. Halil Bey, sizin bahsettiginiz kod arac ile beraber verilen pass code aslında, herhalde yanınızda yoktu o yüzden Almanya'dan istediler.
Sorun, sinyal güncellemesi yapılan araçlarda nadir de olsa çıkıyormuş - nadir olduğu için de bende çıktı tabii ki !-. Yazılımın yüklenmesi sonrasında, cihaz kontrol basamaklarından geçiyor tek tek. Bu kontrol esnasında bir sorun çıkarsa CC arızası ortaya çıkıyor-mus. Çözümü ise çok basit;arabaya bağlanan cihaza yazılım yüklemesi sonrasındaki kontrol işlemlerini tekrar yaptırmak. Yaklaşık 10 dk. sürüyor, hepsi bu. CC'm geri geldi. 1rijj
Bu arada servise girdiyseniz eğer, arac ile bilgisayar arasındaki mavi kutuyu gormussunuzdur. İste o cihaz aslında araçlarımıza kablosuz olarak da baglanabiliyormus ! Ancak aracın beyninin çökme ihtimaline karsı simdilik kullanmiyorlarmis. Düşünsenize, servisin yanına aracımızı cekicez, arabanın icinde çayımızı içerken servis bize işlemimizi yapacak sonra da gidicez, ne güzel olurdu :))
sorunun giderildiğine sevindim.. gözünüz aydın :) bahsettiğim kod araç kodu değil ( onu unutursak satın aldığımız yerden öğrenebiliyorlar ) yazılımın bir parçası olarak farklı bir kod lazım olmuştu çünkü bu sorun ilk benim arabada ortaya çıkmıştı. muhtemelen aynı işlem yapıldığı için yeni bir kod gerekmiyordur. neyse bu işin ayrıntısı zaten. cihazın kablosuz bağlandığını bilmiyordum, ilerde kullanılır belki.