cbs belco nasıl arkadaslar acil yorum beklıyorum yarın vercem pasta cila ya?

hizirali006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 100 tl ye cbs belco ile pasta cila yapacak bi usta var sanayi de.. ben size bi danısayım dedim.. ne dersiniz? kullanan duyan bilen var mı bunu tavsiye edermisiniz?

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
ÇBS orta sınıf bir ciladır.bence kullanmasanız daha iyi

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guzel bısey gercekten ben kullandım zararı yok ama 100 tl verlıp baskasına yaptırılcak bı cıla degıl o ole devamlı koruma saglıcak felan o kendınız yapcaksınız ustubu veya pamukla surup sılceksınız bosuna 100 tl vermeyın derım cbs ıcın 200 tl ye pasta cıla koruma yapan yerler var parasını haketcek urunler ıle oralara bakın

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kendi vectrama yapmıştım sorun olmamıstı fiyatıda ucuz olduğunda sanayi esnafının çok kullandığı bir marka...

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cbs pasta değil. Cbs den önce dyo nun macun kıvanmındaki pastasını kullanacaksa usta dinlenmeden kaçın ;) boya koruma sanıldığı kadar zor değil. İyi biryerde polish(pasta) yaptırın sonrada kendiniz wax sürersiniz ;)

Elimde 1 lt cbs var ve ne işe yaradığını anlayamadım koruma değil aşındırıcı değil :D

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam ÇBS falan boşverin. O tarz ürünler daha çok boya atölyeleri için tasarlanmış birnevi sıvı zımpara işlevi gören ürünlerdir. Cila olarak kullanılan ürün ise, zararsızdır ancak işlevi oldukça azdır. Yani parlaklığı oldukça kısa süreli olacaktır uygulama sonrası.

Sonuçta aracınız 14 yaşında ve artık boyası yorgun durumdadır. Bu yüzden bilinçli bir uygulama ile en az incelme ve maksimum parlaklık ve korumayı elde etmeniz en iyi seçenek. Bunun içinde malzeme kalitesi ile beraber işçilikte büyük önem kazanıyor. Eğer kendiniz yapmayı düşünmüyorsanız, işçiliğine ve malzeme kalitesine güvendiğiniz birilerine emanet edin aracınızı..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben cok eski yillarda kullanirdim. Gariban isi denen urunlerden. Kisa omurlu oluyor, boyayi inceltiyor. Bir araca cila islemi yapilirken aracin boyasi beze veya sungere cikiyorsa o urunun boyayi incelttigi kesindir.

hakan027

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
ÇBS cila iyi bir üründür. Cilanın içine biraz su katınız, cila daha ince olacak bu şekilde kullanmanızı tavsiye ederim.
Oto boya atolyelerinin bir çoğu bu üründen kullanır. Kulanmanızı tavsiye ederim