Castrol Magnatec nasıldır?

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bu aralar yağ değişim zamanı yaklaştı. Geçen carrefour de castrol magnatec 4 litresi 45 veya 55 e düşmüş gibi gördüm. Ayrıca yağ aldığımda yağ değişimini bedava yapıyorlardı.

Geçmişte bir arkadaştan duymuştum. Bu magnatec gibi yağlar pistonlara ve silindirlere yapıştığı için özellikle rektefiye döneminde oldukça sorun çıkartıyormuş. Ancak emin de değilim.

Sizce şimdiden bu fiyata magnatec alınır mı? Şimdiden alalım değiştirme zamanı işlemi de bedava yaptırırız. (yağ filtrlereli falan dahil değil tabiki)

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
2001-2002 de renault arabam vardı.onda kullanıyordum.kolay kolay eksilme veya köpürme yapmıyor. o dönem shell denemiştim motor sesi artmış yağ da bir tuhaf görünüyordu.gerçi epey zaman geçti şu için bir yorum yapamayacağım

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatları sanırım bölgesel degişiklik yoksa eger(sakarya için)50-55 arası yagcılarda var.

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birakin Castrolu Falan Gm Nin Orjinal Yagi Hemde 5 Litre 35 Milyon Parçacilarin Hepsinde Var özellikle Sadece Opel Parçasi Satan Yerlede Cumartesi Günü Aldim....ayrica 3 Lt Orj Gm Turuncu Antifirizde 20 Ytl...

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bizim 3 opelde de aynı yağ kullanılır.Çok da memnunuz

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla Gm nin yağları yarı sentetik...Ama Castrol Magnetec tam sentetik fiyatı burada da 55 YTL ben yıllardır Castrol kullanıyorum çokta memnunum...

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki castrol magnatic kaç km gider benim arabaya? 15.000 km?????
NOT: Arabada yağ eksiltme sorunu yok.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet 15 bin km ama ben her 10 binde bir yağ yağ filtresi hava filtresi ve bujileri değiştiriyorum...Arabayı aldığım günden bu güne hep bu şekilde kullandım...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bn mobil 1 kullanıoyorum ses yok eksiltip eksiltmediğini bilmiyorum eksiltse şimdiye kadar eksiltirdi gerçi.

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
bn mobil 1 kullanıoyorum ses yok eksiltip eksiltmediğini bilmiyorum eksiltse şimdiye kadar eksiltirdi gerçi.

benim vectranin kitapciginda 1000kmde 0.7l yag yakar diyor. 1000kmde bir yag ekliyorum...