Carvocal fiyatları çok uygun..duyan varmıdır??

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir yakınım Focusu için navi bakarken bu şirketi bulmuş. fiyatlar çok uygun geldi. şirket yada ürünü hakkında bilgisi olan varmıdır? ne dersiniz bu fiyata alınabilir mi....

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-opel-astra-j-dvd-navigasyon-bluetooth-usb-tv-iphone-142987233/detay

focus için olanı da bu...kamera+montaj 1050 tl istemişler...
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-ford-focus-3-uyumlu-dvd-navigasyon-bluetooth-usb-148918372/detay

tamhizmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Carvocal fiyatları çok uygun..duyan varmıdır??

Arkadaşım Bende 3 ay önce Insignia aracıma taktırdım ve çok araştırdım.
Oem cihazda bana sorarsan www.umayelektronik.com dan fiyat al derim.
Navimate cihazların türkiye satıcısı.
Ben oraya taktırdım gayet uyguna ve memnunum.
Çünkü Sorun ürünü taktırmak değil o ürün hakkında teknik destek alabilmek.
Bu konudada Umay elektronik Volkan bey var. Her şekilde yardımcı olur.
Navimate istemezsende 2. alternatifin Cylone olsun...

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cevabin icin tesekkurler. kendi aracimda bende cyclone kullaniyorum. bu urunu cok yakin bir arkadasim gormus ve bana sordu. geri gorus kamerasi ile montaj dahil 1050 tl. gibi bir fiyat cikarmislar. acikcasi fiyatin digerlerine nazaran uygunlugu biraz dusundurdu. 2 yil garanti veriyorlarmis ama ne derece destek sagliyorlar orasi muamma. duyan bilen varmi diye konu actim ama pek bilinmiyor anladigim kadariyla.

kartanesi3006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ARKADAŞLAR BU HAFTA OPEL ASTRA J YE NAVİGASYON VE KOLTUK MONİTÖRÜ TAKTIM CARVOCALDEN ALDIM URUNLERI DAHA ÖNCEDE CARVOCAL DEN ALIŞVERİŞ YAPMISTIM GERCEKTEN MULTİMEDYA CİHAZLARINDA ON NUMARA DİYE BİLİRİM SERVİSIN AYNI CİHAZA 2100 TL FİYAT DERKEN BEN CARVOCALDEN AYNI CİHAZI 800 TL YE ALDIM GÜVENİLİR VE ÜRÜNLERİNİN ARKASINDA AYRICA MÜŞTERİ DESTEGİDE SON DERECE MÜKEMMEL OLAN BİR MAGZADIR TAVSİYE EDERİM...

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kartanesi3006 link' Alıntı:
ARKADAŞLAR BU HAFTA OPEL ASTRA J YE NAVİGASYON VE KOLTUK MONİTÖRÜ TAKTIM CARVOCALDEN ALDIM URUNLERI DAHA ÖNCEDE CARVOCAL DEN ALIŞVERİŞ YAPMISTIM GERCEKTEN MULTİMEDYA CİHAZLARINDA ON NUMARA DİYE BİLİRİM SERVİSIN AYNI CİHAZA 2100 TL FİYAT DERKEN BEN CARVOCALDEN AYNI CİHAZI 800 TL YE ALDIM GÜVENİLİR VE ÜRÜNLERİNİN ARKASINDA AYRICA MÜŞTERİ DESTEGİDE SON DERECE MÜKEMMEL OLAN BİR MAGZADIR TAVSİYE EDERİM...

multimedya cihazının markası nedir.