Çarpıldık :(

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Yanlis anlamayin ben sizin icin diyorum aracinizi satarken artik insanlar araca bakmak yerine hasar kaydina bakiyorlar bir stop lambasi degisimi icin 1500 tl hasar kaydi cok fazla
Yok yanlış anlamam hocam:) Benim tercihim o yönde.
Hasar kaydı mevzusunda haklısınız ama yapacak bişey yok. :)

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun en doğrusunu yapmışsınız 1500 lira bu devirde araba hasarı için ha var ha yoktur. Bana göre hasarı var olup da gidip dışarıda yapılan arabalar daha güvensiz çünkü ne işlem yapıldığı belli değil. Kasko kapsamında olunca tramerde kayıt var ne yapıldığı belli. Karşı tarafa rücu edilecek sizin kasko delinmiyor.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah beterinden saklasın geçmiş olsun. 1500 den fazla tutar gibime geliyor. Faturalı iş olacak, vergisi, KDV si cartı curtu derken şişer de şişer çünkü. Eksper gereğini yapın demiş bir de of of 😁 Emin misiniz bu işlemlerin 1500 tutacağından, benim aracın 750 liralık tek farı 3500 liraya değişmişti oradan biliyorum. Halbuki vurana da, 750 lira ver ben farı alırım demiştim inanmadı sigortamdan yaptırırız para vermem demişti. Bende madem öyle tramerde gözükecek diye bu değer kaybını dava yolu ile almıştım üstüne de zaten seneye kaskoya fazla ödeyerek her türlü zararlı çıkmıştı. 😁

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
20190320_172856.jpg

IMG-20190320-WA0007.jpgIMG-20190320-WA0008.jpg
Araç çıktı. Ustamız 1. sınıf işçilik yaptı-eline sağlık-. Stopları GM den aldık Valeo üretmiş. Sökülende aynı.

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Park halindeki aracıma çarpmışlar.
Hanım arabayı nizami park ediyor, başka bir bayan arkadaş qashqai ile park halindeki aracımıza çarpıyor. :) Çok şükür yaralanmalı bir durum olmamış.
Yetkili servise gıcık olduğumdan, tanıdık kaportacı ustamıza (muazzam işler ve işçilik yapan) emanet ettik. Eksper gerekeni yapın demiş :) GM den stop lambası bekliyoruz (GM Türkiye/izmir),Tamponda çok sorun yok gibi, daha sökülmedi, braketlerde sağlam gibi duruyor tampon tamir edilecek. Gerekirse onuda değiştireceğiz.

Ekli dosyayı görüntüle 2026
Cok gecmis olsun kaportada bisey yok